Ana SayfaTürkiyeFatih Portakal neden Fox Haber'i sunmuyor? Fatih Portakal Fox’u neden bıraktı?

Fatih Portakal neden Fox Haber’i sunmuyor? Fatih Portakal Fox’u neden bıraktı?

Bu akşamın en önemli sorusu Fatih Portakal neden Fox Haber’i sunmuyor? Ya da aynı sorunun devamı olarak şu sorulabilir Fatih Portakal neden istifa etti, bıraktı?

Bu akşamın en önemli sorusu Fatih Portakal neden Fox Haber’i sunmuyor? Ya da aynı sorunun devamı olarak şu da sorulabilir Fatih Portakal Fox neden istifa etti, bıraktı?

Bu sabah 8 yıldır Fox Haber’de sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya, tatilin ardından bu sabah ekranlardaydı. Ancak akşam saatlerinde Fatih Portakal neden istifa etmişti? Fatih Portakal neden yok merak konusu.

Fatih Portakal neden yok? Neden istifa etti?

Ani bir kararla emekliliğini istediği için Fatih Portakal bu akşam ekranda yok. Ancak yine de son bir kez ekrana çıkacak ve veda edecek sevenleriyle. Fox Haber Müdürü Doğan Şentürk Portakal’ı ikna etmek, emeklilik kararından vazgeçirmek için çok çabaladı ancak başaramadı. Yorulduğunu söyleyen Fatih Portakal emeklilik kararı aldı.

Fatih Portakal Fox Haber’deki yerini Selçuk Tepeli’ye bıraktı. Uzun yıllar Habertürk gazetesinde sonrasında da Habertürk TV’de yöneticilik yapmış bir isim olan Selçuk Tepeli artık Fok Anahaberi sunacak.

Fatih Portakal neden istifa ettiğini kendi böyle açıkladı

Ünlü haber sunucusu Fatih Portakal istifa gerekçesini, Fox Haber’i bırakma nedenini twitter’dan takipçileriyle böyle paylaşmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri