Ana SayfaMagazinFatih Ürek Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldı mı? Yemek yarışması yayından kalktı mı?

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldı mı? Yemek yarışması yayından kalktı mı?

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldı mı? Fatih Ürek Gelinim Mutfakta'dan ayrıldı mı? Ünlü yemek yarışması yayından kaldırıldı mı?

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldı mı? Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’dan ayrıldı mı? Ünlü yemek yarışması yayından kaldırıldı mı?

Özellikle Reyhan Hanım ve gelininin damga vurduğu Gelinim Mutfakta yarışması dedikodularla çalkalanıyor. İddiaya göre Fatih Ürek yarışmadan ayrıldı. Başka bir iddia ise şunu söylüyor: Gelinim Mutfakta yayından kaldırıldı.

Gelinim Mutfakta yayından kaldırıldı mı yoksa

Gelinim Mutfakta yarışmasının sunucusu Fatih Ürek hakkında şok bir iddia geldi. Pazartesi günü başlaması beklenen gelin kaynana programının Fatih Ürek’in Gelinim Mutfakta’dan ayrılmasından sonra yayından kaldırıldığı ifade edildi. Gelinim Mutfakta yayından kaldırıldı mı? Yeni sezon ne zaman? Detaylar haberimizde…

Pazartesi gününde yeni sezonu başlaması beklenen Gelinim Mutfakta yarışması hakkında şok iddialar gelmeye başladı. Son anda Kanal D yayın akışından çıkarılan Gelinim Mutfakta yarışmasında Fatih Ürek şoku yaşandığı belirtildi.

Fatih Ürek ayrıldı mı?

Yeni sezonda Pazartesi günü ekranlara gelmesi beklenen Fatih Ürek ile Gelinim Mutfakta yarışması son anda Kanal D yayın akışından çıkarılmış ve bir anda ortalık karışmıştı. Fatih Ürek’in çekimler esnasında BES Yapım ile tartıştığı ve yarışmadan ayrılma kararı aldığı da son gelen iddialar arasında yer aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri