Ana SayfaMagazinFatma dizisinin konusu ne? Burcu Biricik dizisi Netflix'te

Fatma dizisinin konusu ne? Burcu Biricik dizisi Netflix’te

Fatma dizisinin konusu ne? Burcu Biricik dizisi Netflix'te! Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Burcu Biricik, bu sefer seri katil Fatma dizisinde temizlikçi olarak oynadı. Detaylar haberimizde!

Fatma dizisinin konusu ne? Burcu Biricik dizisi Netflix’te! Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Burcu Biricik, bu sefer seri katil Fatma dizisinde temizlikçi olarak oynadı. Detaylar haberimizde!

Fatma dizisinin konusu ne

Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı Fatma dizisinin çekimi aylar önce bitmişti. Genç ve güzel yıldızın hayranları da uzun süredir dizinin ekranlara gelmesi için merakla bekliyordu. Fatma, dün itibariyle yayınlanmaya başlar başlamaz Burcu Biricik sosyal medyada TT oldu bile. Sosyal medyada yapılan yorumlarda Burcu Biricik’in oyunculuk başarısı vurgulandı.

Burcu Biricik hayranları Fatma karakteriyle oyuncunun çok iyi performanslar gösterdiği ve rolü inandırıcı kıldığını, kendilerini de çok etkilediklerini belirtin binlerce paylaşımda bulundu. Kısa sürede Burcu Biricik sosyal medyanın gündeminde ilk sıraya yerleşti.

Fatma dizisinin konusu ne?

Bu kez temizlikçi kadın rolüyle karşımıza çıkan Biricik’in Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak ve Hazal Türesan’la başrollerini paylaştığı dizinin konusu şöyle:

Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler.

Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel hâline gelir.

Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri