Ana SayfaTürkiyePelikan trolü Fazıl Duygun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a böyle seslendi: Hem hırsız...

Pelikan trolü Fazıl Duygun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a böyle seslendi: Hem hırsız hem katilsin!

Pelikancıkların son dönemdeki gözde trollerinden Fazıl Duygun, bugünlerde Twitter hesabı üzerinden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ı hedef aldığı floodlarıyla adını duyurmayı başardı.

Bunun yanı sıra birtakım muhalif sosyal medya kullanıcılarına da Pelikan Çetesi’nden aldığı talimatla kendi çapında operasyon çekmeye çalışan Fazıl Duygun, geçmişte küfürlere varan ifadelerle hükümete yüklenmişti.

Peki Fazıl Duygun kimdir? Geçmişte, başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere, AK Parti’deki pek çok siyasetçiyi hedef almış ve ağır sözlerle saldırmış bugün ise darbeci Pelikan Çetesi’nin emrinde bir tetikçi olarak iktidara toz kondurmayarak yaşamını idame ettiren bir tetikçi.

Bugünlerde eline tutuşturulan bir senaryoyu Twitter’da sahneye koydu. Dünün reis düşmanı, bugünün reisten çok reisçisi.

İşte Fazıl Duygun’un 12 Mart 2014 tarihinde Adımlar Dergisi’nde yayımlanan ve Recep Tayyip Erdoğan’a ithafen yazdığı HEM KATİL, HEM HIRSIZSIN! başlıklı yazısı.

HEM KATİL, HEM HIRSIZSIN! – Fazıl DUYGUN

Başbakan Erdoğan, Siirt’te dün düzenlediği seçim mitinginde, 16 yıl önce, 1998’yılındaki bir konuşmasından dolayı kendisine ceza verilmesini söz konusu ederek, o gün ben ne yaptım; adam mı öldürdüm? Bir şeyler mi çaldım? Ne yaptım, Ziya Gökalp’in MEB kitablarındaki şiirini okudum diyerek, o kibirli suratıyla bir kez daha mağdur edebiyatı yaptı

Biz söyleyelim o zaman, 1998 Yılında sana verilen o ceza, seni, ihanet ettiğin “Hoca”nın yerine hazırlayan yasadışı ve küresel 28 Şubat çetesiyle girdiğin işbirliği neticesi, bir kahraman olarak topluma sunmak için verilmiş küçük bir ceza- büyük bir ödüldü. 4 ay kadar kaldığın Saray cezaevinde, hafta sonu bile dinlemeden senin tam 20 bin kişi tarafından ziyaret edilmene, düzenin bütün kodamanlarıyla orada özel ilişkiler geliştirmene izin verildi. Hatırlıyor musun? Bugünlerde kavgalı olduğun Koç bile seni oralarda ziyaret etti. Kısacası, o gün aldığın ceza, sana gelecek için verilmiş bir ödüldü. Seni, Müslüman halk gözünde sahte bir  “kahraman”  olarak göstermek için biçilmiş bir kaftandı o günkü ceza. Çünkü sen, seni iktidara taşıyan işbirlikçi 28 Şubat çetesiyle anlaştın ve böylece 12 yıl sürecek iktidarının yolu açılmış oldu.

Evet, 28 Şubatçılarla anlaştığın için, onların işlediği bütün zulümlerin ortağısın!

28 Şubat’ın katlettiği bütün mazlumların katilisin!

28 Şubatçı hırsızların suç ortağısın!

Yasadışı 28 Şubatçı Yargının verdiği cezalarla hapse atılan, başta İbda Mimarı Kumandan Salih Mirzabeyoğlu olmak üzere, bütün Müslümanların işkencecisisin!

Gelelim bugüne;

Bugün için hem de taptaze deliller ve belgelerle “hem katil ve hem de hırsızsın!”

Katilliğini, dün 15 yaşında toprağa verdiğimiz “Berkin” bir kez daha tescil etti. Hırsızlığını da, her gün dinlediğimiz ses kayıtları!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri