Ana SayfaTürkiyeFena yakalandı! Şehit yakınına küfür eden Lütfü Türkkan kameralara yakalandı

Fena yakalandı! Şehit yakınına küfür eden Lütfü Türkkan kameralara yakalandı

Meral Akşener’in Bingöl ziyaretinde vatandaşla gerginlik yaşayan Lütfü Türkkan’ın küfür ettiği anlar kameralara da yansıdı. Lütfü Türkkan’ın küfür ettiği kişinin şehit yakını olduğu öğrenildi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener’i Bingöl ziyareti sırasında protesto eden şehit yakınına İYİ Partili Lütfü Türkkan ağır küfür etti. Büyük tepki çeken Türkkan, görüntüleri inkar ederek, “Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi bir türlü. Bu kez de Akşener’e sosyal medyada küfür ettiği için ceza alan bir provokatöre bırakın herhangi bir kötü ifadeyi, aksine kendisine sarılarak birlikte yürüdüğüm halde bu kez ‘ağır küfür etti’ diye yayınlamışsınız.” ifadelerini kullandı.

Parti yöneticileri ve milletvekilleriyle kente gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Genç Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Saat kulesi önünde halk oyunları ekibinin gösterisini izleyen Akşener, sorun ve taleplerini dinlediği esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Lütfü Türkkan’ın ettiği küfür kamerada

Akşener’in esnaf ziyareti sırasında şehit yakını olduğunu iddia eden bir kişi, İYİ Parti’nin HDP ile yakın ilişki kurduğunu savunarak tepkisini dile getirdi. Bunun üzerine polis ekiplerinin bölgeden uzaklaştırmaya çalıştığı kişinin yanına giden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, boynuna sarılarak bir süre dinlediği kişiye sinkaflı sözler sarf etti.

VATANDAŞ GÜVENLİK GÜÇLERİNCE BÖLGEDE UZAKLAŞTIRILDI

Polis ekiplerine Türkkan’ın kendisine küfrettiğini söyleyen tepkili vatandaş, güvenlik güçlerince bölgeden uzaklaştırıldı.

TÜRKKAN, KÜFRÜ İNKAR ETTİ

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Twitter yaptığı açıklamada, “Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi bir türlü. Bu kez de Akşener’e sosyal medyada küfür ettiği için ceza alan bir provokatöre bırakın herhangi bir kötü ifadeyi, aksine kendisine sarılarak birlikte yürüdüğüm halde bu kez ‘ağır küfür etti’ diye yayınlamışsınız.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri