Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün: 28 Şubat FETÖ’ye karşı yapılmıştır diyen birisine ancak meczup denir...

Feramuz Üstün: 28 Şubat FETÖ’ye karşı yapılmıştır diyen birisine ancak meczup denir zaten

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Medya Notu Genel Yayın Yönetmeni Serhat Ramay’ın ifadeye çağırılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gelecek Partili Üstün, “Öcalan’ın karargahında boy gösteren bir şahsın siyaseten tövbesi kabul olmaz.” derken, “Ortalıkta gözükmemesi gereken bir şahsın devleti ve medyayı dizayn etmesini hayretle izliyoruz. Geçmişteki zikzaklar nedeniyle utancından ortalıkta dahi gezecek yüzü olmaması gereken bu kişinin bu denli etkin olmasının sebebini de merak ediyoruz. Yalnızca biz değil, AK Partili arkadaşlar da bunun nedenini araştırıyor. Tabi bunları kapalı kapılar ardında konuşabiliyorlar. Rahmetli Erbakan hocamıza karşı yapılan 28 Şubat’ın FETÖ’ye karşı yapıldığını öne süren bir adama ancak meczup denir zaten. Neden şikayetçi olmuş anlayamadım.” İfadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Doğu Perinçek, kendisiyle ilgili Medya Notu’nda yapılan bir haberden dolayı, Genel Yayın Yönetmenimiz Serhat Ramay’dan şikayetçi olmuş, şikayete konu olarak da haberin içinde geçen meczup kelimesini sebep göstermişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri