Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Feramuz Üstün kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün kimdir? İşte Feramuz Üstün kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtları.

Gelecek Partisi kurucularından Feramuz Üstün kimdir? AK Parti’de 24. Dönem Gümüşhane milletvekili olarak görev yaptıktan sonra partiden istifa eden Feramuz Üstün, Ahmet Davutoğlu ile birlikte Gelecek Partisi’nin kurucuları arasında yer aldı. Feramuz Üstün bugün de Gelecek Partisi tarafından Ankara İl Başkanı tarafından atandı. İşte Feramuz Üstün kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtları.

Feramuz Üstün kimdir?

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün, Serbest Mali Müşavir. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü başarıyla bitirdi.

Serbest mali müşavir olarak çalıştı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Altındağ Meclis Üyeliğine seçildi. İller Bankası Yönetim ve Denetim Komitesi Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Institut De Formation Bencaire Luxembourg tarafından gerçekleştirilen İller Bankasının Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi İçin Teknik Yardım Projesi eğitimini aldı. Gümüşhaneli Dernekler Federasyonu (GÜDEF), Avrasya Demokrasi Derneği, Su Havzaları Koruma Derneği vb. gibi değişik sivil toplum örgütlerinde yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ankara Mali Müşavirler Odası Meslekte Birlik Grubu Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

İyi düzeyde İngilizce bilen Üstün, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Feramuz Üstün nereli? Kaç yaşında

Gelecek Partili Feramuz Üstün, 10 Aralık 1970’te Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde doğdu. Babasının adı Remzi, annesinin adı Sallı’dır.

Feramuz Üstün’ün çok konuşulan Bülent Turan cevabı

Gelecek Partisi İl Başkanlığı’na atanan Feramuz Üstün, partide yaşanan istifayı fırsat bilerek twitter’da alaycı bir mesaj yayınlayan AK Partili Bülent Turan’a yanıt verdi.

Bülent Turan twitter’dan alaylı bir üslupla istifa haberlerine atıfta bulunmuştu. Ancak Gelecek Partisi’nin yeni Ankara İl Başkan Feramuz Üstün’ün yanıtı çok daha incelikliydi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri