Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün: Selçuk Özdağ'ı hapisle korkutamazsınız, geçmişi ortadadır

Feramuz Üstün: Selçuk Özdağ’ı hapisle korkutamazsınız, geçmişi ortadadır

YSK hakkındaki sözleri nedeniyle hakkında soruşturma açılan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a destek mesajları yağıyor. Feramuz Üstün, “Selçuk Özdağ hapisten korkmaz, geçmişi ortadadır” sözleriyel Özdağ’a destek verdi.

Feramuz Üstün: Biz insanları kine değil sevgi ve adalete yönlendiririz

Twitter hesabından re’sen başlatılan soruşturmaya tepki gösteren Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, “Selçuk Özdağ hapisten korkmaz, geçmişi ortadadır. Gelecek Partisi’nin bütün mensupları halkı kin ve düşmanlığa değil, ancak güven, huzur, adalet ve sevgiye yönlendiririz.” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Selçuk Özdağ, Yeniçağ’dan Orhan Uğuroğlu’nun “YSK zamanında seçim için Erdoğan’ın başvurusunu kabul eder mi?” sorusuna “Gelecek Partisi olarak bu anayasa hükmünü çiğneyen YSK’nın 11 üyesini kamuoyuna afişe ederiz. 81 ile üzerlerinde resimleri ve isimleri bulunan YSK üyelerinin afişlerini üzerlerine, ‘İşte Anayasayı çiğneyenler’ diye kocaman yazı koyar onları afişe ederiz. Gazetelere ve televizyonlara ilanlar veririz. Sokağa çıkamazlar, milletin yüzüne bakamazlar. Dünyayı başlarına yıkar, Anayasayı çiğnetmeyiz” yanıtını vermişti.

Açıklamanın ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri