Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün'den Çorum il başkanlığına ziyaret

Feramuz Üstün’den Çorum il başkanlığına ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, pandemi sürecinin ardından seyahat yasaklarının kalkmasının ardından il başkanlığı ziyaretlerine başladı.

Bugün Gelecek Partisi Çorum İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Üstün’ü, il başkanı Avukat Gökhan Külcü karşıladı. Feramuz Üstün, Çorum il yöneticileriyle yaptığı kısa bir toplantının ardından kameralar karşısına geçti.

Teşkilatlanma çalışmaları konusunda Çorum’un hızlı mesafe kat ettiğinin altını çizen Feramuz Üstün, Çorum’da kadın ve gençlik kollarının da kısa bir süre içinde faaliyete geçerek il teşkilatının tamamlanacağını belirtti.

Erken seçim gündemine değinen Feramuz Üstün, kongre sürecini hızlandırdıklarını, il ve ilçe kongrelerinin en kısa süre içinde başlayacağını ve en geç Ağustos ayı içerisinde de büyük kongrenin tamamlanarak Gelecek Partisi’nin çınar yaprağı amblemiyle seçimlerde kendi imkanlarıyla yer alacağına değindi.

Ekonomi ve adalet vurgusu

Çorum’un ülkenin en büyük üretim üslerinden birisi olduğuna dikkat çeken Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Çorum’un en büyük gündeminin ekonomi olduğunu söylerken ekonomi ve adaletin birbirine entegre kavramlar olduğunu belirtti. Üstün, “Adaletin düzgün işlemediği bir ortamda sağlıklı bir ekonomik düzen olmaz.” şeklinde konuştu.

Sistemin iflası

Üstün, sözlerini şöyle sürdürdü: “Memleketi uçuracağı söylenen Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi’nin iki yıl içinde iflas ettiği görüldü. Sayın Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde ‘bu sistemin aksayan yönlerini tamir edeceğiz’ açıklamasının da bunun itirafı niteliğindedir.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri