Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün'den Mustafa Elitaş'a cevap: Söylediklerine kendisi de inanmıyor

Feramuz Üstün'den Mustafa Elitaş'a cevap: Söylediklerine kendisi de inanmıyor

AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Akit TV’nin Ankara Kulisi programına konuk oldu. Katıldığı programda Gelecek Partisi’ni de hedefe koyan Elitaş, “AK Parti bir ihtiyaçtan doğmuştur. Bu kurulan partiler ihtiyaçtan değil ihtirastan, kin ve nefretten doğmuştur.” dedi.

Ahmet Davutoğlu’nu ihtiras sahibi olmakla suçlayan Mustafa Elitaş, Davutoğlu’nun yol arkadaşlarına da “o ihtiras sahibinin kurbanı olmayın” diyerek, Gelecek Partisi’ne gönül veren insanlara edep sınırlarını zorlayan bir yakıştırmada bulundu. Elitaş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kin ve nefret güdüsüyle yoğrulmuş sağduyuyu bir tarafa bırakmış bir kişinin ihtiraslarını gerçekleştirmek için gerçekten dost bildiğimiz arkadaşlarımızın o ihtiras sahibinin kurbanı olmamaları, onun maşası olmamalarını kendilerine tavsiye ediyorum.”

Elitaş’a cevap ise Gelecek Partili Feramuz Üstün’den geldi. Üstün, Twitter’dan Elitaş’ın Akit TV paylaşımını alıntılayarak, “Sn Elitaş’a cevap vermeye değermi diye bir an düşündüm ve değmeyeceğine karar verdim. Çünkü söylediklerine kendide inanmıyordur ama ne yapsın ortam neyi gerektiriyorsa onu söylemek zorunda.” şeklinde cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz