Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün’den tuzu kuru iktidar yazarına yanıt: Fakirleşen vatandaşın hesabını kime soracaktık?

Feramuz Üstün’den tuzu kuru iktidar yazarına yanıt: Fakirleşen vatandaşın hesabını kime soracaktık?

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, hükümeti eleştirdiği için Davutoğlu’na saldıran Emin Pazarcı’ya yanıt verdi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün’den, Davutoğlu’na asılsız söylemlerle saldıran Akşam Gazetesi Yazarı Emin Pazarcı’ya yanıt geldi.

Yüksek enflasyon rakamları, rekor seviyelere ulaşan işsizlik, Türk Lirası’nın tarihi değer kaybı vatandaşın canını acıtırken, iktidar cenahı en ufak bir eleştiriyi kabul etmemekte ısrarına devam etmekle kalmıyor, aksine eleştirilerin sahiplerine hakarete varan söylemlerle saldırıyorlar.

Bunların son örneklerinden biri, Akşam Gazetesi yazarı Emin Pazarcı’dan geldi. İktidarı eleştiren Davutoğlu’nu “hırs ve kin biriktirmekle” itham eden Pazarcı, Davutoğlu’nun eleştirilerinin sebebini buna bağlayarak akıllara ziyan bir yorumda bulundu.

Bu yorum çok sayıda eleştiri alırken, çarpıcı bir yorum da Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün’den geldi.

Üstün, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Emin bey herkes mutlu azınlığın içinde değil. Biz muhalefet partisiyiz. Bu haftaki  çalkantıda %10 fakirleşen vatandaş adına hesap kime soracaktık? Seferdeki Ordumuzun da, dışarda hükümetimizinde yanında oluruz. Sizde biraz fakirin yanında olun. Esas şahsi kin sizde gözüküyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri