Ana SayfaTürkiyeFeramuz Üstün’den Gelecek Partisi Amasya İl Başkanlığı ziyaretinde önemli açıklamalar

Feramuz Üstün’den Gelecek Partisi Amasya İl Başkanlığı ziyaretinde önemli açıklamalar

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, seyahat yasaklarının kalkmasının ardından il başkanlığı ziyaretlerine başladı.

Bugün Gelecek Partisi Amasya İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Üstün, Amasya İl Başkanı Ali Kurt ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Gelecek Partisi’nin bu ülkenin renklerinde hiçbir ayrım yapmadığını, kurucu Meclis gibi çok sesli bir kadroyu bünyesinde topladığını anlatan Üstün, çeşitli ırklara, mezheplere, görüşlere sahip Gelecek Partililerin güzel bir birliktelik içinde ülkemiz için çalıştığını söyledi.

AK Parti’den ayrılma süreçlerine de değinen Üstün, şu ifadeleri kullandı:

Ben AK Parti’nin de kurucularının arasındayım. Geriye dönüp herşeyi yanlış yaptığımızı söyleyecek değiliz. Geçmişte güzel yapılan işlerin bir parçası olmaktan mutluyuz. Ama bir yerden sonra bir aşınma, yıpranma, halktan kopma, milleti anlamama şeklinde gelişen bir gidişat oldu. İçeriden parti disiplini çerçevesinde itirazlarımızı dillendirdik. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, bu yanlışlara itiraz ettiği için Başbakanlıktan ayrılma süreci başladı zaten. Bugün ne yaşıyorsak, ne sıkıntılar varsa Genel Başkanımız o günlerde dillendirdi, maalesef ne yazık ki hiçbiri dikkate alınmadı.

Amasya’da Gelecek Partisi İl Başkanlığımızda Basın Toplantımızı gerçekleştiriyoruz.

Posted by Feramuz Üstün on Tuesday, June 2, 2020

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri