Ana SayfaTürkiyeFETÖ borsası nedir, nasıl yapılır? İşte Modanisa ve Hilal Kaplan örneği

FETÖ borsası nedir, nasıl yapılır? İşte Modanisa ve Hilal Kaplan örneği

Bir yıl önce Modanisa FETÖ’cü diyen Hilal Kaplan’ın çok kısa bir süre sonra o markaya danışman olmasına ne denir? Pelikancılık olabilir mi? Bundan sadece 3 yıl önce ‘Modanisa FETÖ’cü’ diye haber paylaşan Hilal Kaplan’ın bir yıl sonra markaya danışmanlık yapması bir kez daha Pelikancılar için ‘yok artık’ dedirtti.

Tarihler 2016’yı gösterirken Sabah gazetesinde boy boy ‘Modanisa FETÖ’cü çıktı’ diye haberler yapıldı. Örneğin 8 Ağustos 2016 yılında çıkan bir haberde Sabah gazetesi “Ünlü tesettür giyim sitesi FETÖ’cü çıktı” başlığıyla Hilal Kaplan Modanisa’yı FETÖ’cü ilan etti. Ancak ne olduysa sadece bir yıl sonra Sabah gazetesinin Pelikancı yazarı Hilal Kaplan aynı markaya methiyeler dizmeye başladı.

Bugün bu durum Taha Ün’ün tweetleriyle çıktı ortaya. Pelikancıların geçmişte attıkları tweetler, yazdıkları haberler araştırıldıkça kim bilir ortaya daha ne tuhaflıklar çıkacak!

Taha Ün Modanisa ve Hilal Kaplan hakkında şunları yazdı:

Evet 2016’da FETÖ’cü olan Modanisa büyük üstad Hilal Kaplan’ın danışman olmasıyla birlikte baş döndürücü olmuş sonra da Sabah’ının partneri olmuş. Ne diyeyim hayrını görün.

Modanisa tarafından düzenlenen Fashionweek etkinliğinin künyesinde danışmanlardan biri de Hilal Kaplan olarak görünüyor. FETÖ’cü dediği Modanisa’ya muhtemelen bir yıl sonra danışman olan Hilal Kaplan’ın daha ne kadar böyle masum sırları var merak konusu.

Hilal Kaplan’ın danışmanlığının dışında ‘Modanisa FETÖ’cü çıktı’ haberini yayınlayan Sabah gazetesi de markaya partner olmuş.

İlk olarak eski AK Parti vekili Şamil Tayyar’ın ortaya attığı ‘FETÖ borsası’ kavramı da bir kez daha Hilal Kaplan vasıtasıyla vücut bulmuş oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz