Ana SayfaTürkiyeFETÖ malikanelerinde en derin rüyalara daldığın günler… Unutulur mu hiç Süleyman

FETÖ malikanelerinde en derin rüyalara daldığın günler… Unutulur mu hiç Süleyman

Gerçekleşmemiş, hiç yaşanmamış olayları aklının sinemasında oynatarak önce kendini inandıran sonra da insanları etkilemeye çalışan Süleyman Özışık hala Davutoğlu hakkında attığı iftiraya sağlam bir kaynak bulamadı. Zaten bulacağa da benzemiyor. Belli ki kendine biçtiği rol yeni Talat Atilla olmak. Hani şu ‘Saray’da bir CHP’li’ diyerek gündeme ‘kaynak’ yapan Talat Atilla!

Ne hikmetse o da tıpkı Talat Atilla gibi kaynağını açıklamadı. Süleyman Özışık’ı yanına çağırıp “Hadi gel bizimle ol” diyen Davutoğlu’na yakın isimler kim, hala meçhul. 

Taha Ün, 3 yıl önce çokça tartışılan bu konunun bugün yeniden Süleyman Özışık tarafından ısıtılması karşısında onu kaynağını açıklamaya davet etti.

Taha Ün’ün yazdıklarına bakılırsa meselenin tuhaf olan yanı Süleyman Özışık’ın yine 3 yıl önce böyle bir tartışma açması. Özışık o zaman kaynağını gizlemeyip isimleri açıklamış. Ancak bu isimler birer birer Süleyman Özışık’ı yalanlamış.

Kaynağını açıklamak yerine bugün Türkiye gazetesindeki köşesinden hem Medya Notu’na hem de Taha Ün’e saldırmış.

Pelikancılar ile de sıkı fıkı olan Süleyman Özışık gibileri aslında AK Parti’ye yaptığı kötülüğün anlamını biliyor. Bilmedikleri şey bunun AK Parti seçmeninde yarattığı tiksinti.

Şu satırlar Süleyman Özışık’ın bugünkü yazısından:

“Son videonun ortalığı karıştırmasının ardından Ahmet Davutoğlu cephesinden şahsıma yönelik saldırılar da uç vermeye başladı. Kıçı kırık bazı internet sitelerine, “Süleyman Özışık yeni Talat Atilla mı?” diye haber yaptırmalar, “İftira atıyorsun” demeler falan…”

Süleyman Özışık aslında sen kimsin?

CNN Türk ekranlarında Davutoğlu’nun ekibi için “Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığı döneminde, Ahmet Bey’in ekibi tarafından İstanbul Anadolu yakasında gerçekleştirilen bir toplantıya çağırıldım. ‘Reis dönemi bitiyor, hoca dönemi başlıyor. Bizimle misin değil misin?’ diye sordular” diyen Süleyman Özışık’a kimsenin ‘peki ama sen kimsin Süleyman’ demek aklına gelmedi?

Bu basit sorunun cevabına kısaca bir göz atalım. Süleyman Özışık ve FETÖ kelimelerini yan yana düşününce insan şunlarla karşılaşıyor:

Meğer Süleyman Özışık birkaç yıl önce FETÖ malikanelerinde derin rüyalara dalan bir Gülen dervişiymiş.

KPSS soruları FETÖ’cüler tarafından çalınırken FETÖ’yü canı pahasına savunan Süleyman Özışık’mış.

“Şu an Fethullah Gülen’in muhteşem şiiri okunuyor” diyerek FETÖ elebaşına methiyeler düzen de Süleyman Özışık’mış.

Daha neler yok ki Süleyman Özışık ile ilgili internet arşivinde.

Gezi eylemlerinde Türkiye FETÖ eliyle kaosa sürüklenirken de Süleyman Özışık yine devredeymiş.

İşte Süleyman Özışık’ın FETÖ lideri Fethullah Gülen’e methiyeler dizdiği yakın geçmişten enstantaneler….

Sen busun Süleyman Özışık…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz