Ana SayfaTürkiyeFeyyaz Uçar: Alpay Özalan’ı evime aldım, sonra kiraladım onu bile ödemedi. Elektrik...

Feyyaz Uçar: Alpay Özalan’ı evime aldım, sonra kiraladım onu bile ödemedi. Elektrik için benden para alıyordu, ertesi gün elektrik yok

Türk futbolunun efsane ismi Feyyaz Uçar’ın eski takım arkadaşı Alpay Özalan hakkında sözleri yeniden gündeme geldi.

AK Parti milletvekili (Beşiktaş’ın eski futbolcusu) Alpay Özalan, hedef aldığı İYİ Parti lideri Meral Akşener’e söylediği HDP’nin bastonu’ ve ‘hadsiz’ gibi sözlerle dikkat çekti. Türk futbolunun efsane ismi Feyyaz Uçar’ın Alpay hakkında sözleriyse yeniden gündeme geldi.

Feyyaz Uçar’a Quiz programında en yalancı kim sorusu yöneltiliyor. İşte Feyyaz Uçar’ın anlattıkları…

“Alpay, yani ben öyle bir oyuncu görmedim. Bunu yüzüne karşı da söylemişimdir” diyen Feyyaz Uçar,  “Evimin kirasını yine ben ödedim. Onu bile ödemedi adam” ifadelerini kullanıyor.

Feyyaz Uçar: Kirayı bile ödemedi adam

“Alpay, yani ben öyle bir oyuncu görmedim. Bunu yüzüne karşı da söylemişimdir. Alpay’ı ben evime aldım, tesiste kalıyordu. Ben yıllarca Avcılar’da oturduğum zaman okula gidip gelirken bu zorluğu çekmiş bir adamdım. Zaman zaman tesiste kalmanın ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyordum. Evime gel dedim, gel bende kal. Evimi Alpay’a daha sonra kiraladım, ama evimin kirasını kendime yine ben ödedim. Onu bile ödemedi adam. Mesela geliyordu benden para alıyordu, elektrik parasını yatıracak. Geliyordum, ertesi gün yine elektrik yok. Oğlum diyordum nerede bu diyordum, abi vallahi yatırdım, billahi yatırdım, oğlum yalan söyleme bak, yatırmadıysan bugün yatıralım, gece karanlıkta kalmayalım. Yemin ediyor, akşam yine elektrik yok. Ertesi gün geliyordu bu, gelirken de hep bir çiçek, eli boş gelmez, iki kurabiye alır, bir tane çikolata alır, abi ya ben yatırmadım diye… Onun üstüne tanımam yani, sevimlidir yani ama… Adam ne görürse alıyor, gidiyor bir yerden araba teybi alıyor, bir taraftan volkmen alıyor, her gün kapıda birileri geliyor, bizden aldı malı parayı ödemedi, adres burada. Ben iyi sponsorluk yaptım Alpay’a…”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri