Ana SayfaTürkiyeFeyza Öznur'dan yeni espri girişimi. Yine güldüremedi

Feyza Öznur’dan yeni espri girişimi. Yine güldüremedi

Medya Notu tarafından Pelikan Örgütü ile ilişkisi ortaya çıkarılan ve çektiği komik olmayan videolar ile nam salan iktidara yakın trol Feyza Öznur, bu kez de Twitter üzerinde bir espri girişiminde bulundu.

Feyza Öznur’un, videolarını çektiği mekanın Pelikan Örgütü’nün Kuzguncuk’taki örgüt evi olduğu anlaşılması bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Öznur, özellikle son çektiği hem komik olmayan hem de geçim sıkıntısı çeken insanlar ile dalga geçmeye çalışıp, onu da beceremediği videosu ile şimşekleri üzerine çekti.

BirGün Gazetesi’nin, Medya Notu’nu referans göstererek verdiği haberin Twitter paylaşımına yorum yapan Feyza Öznur, yapamadığı espri ile yine güldürmeyi başaramadı.

BirGün Gazetesi’nin, “Emekçilerle dalga geçen AKP’li video trolünün Pelikancı olduğu ortaya çıktı.” haberine, “Pelikancı değil, flamingocu.” şeklinde yorum yapan Öznur, ‘Neden mizah?’ sorusunu akıllara getirdi.

Öznur’un mesajına ise destek yine Pelikan Örgütüne yakınlığıyla bilinen Ersoy Dede ve Hikmet Genç gibi isimlerden geldi. Ersoy Dede de bir espri yapmaya çalışarak, “Penguenci” derken, Feyza Öznur da Dede’nin esprisine “Tavuskuşçu?” şeklinde başka bir espri yapmaya çalışarak yanıt verdi.

Bu mizah şölenine dahil olmak isteyen Hikmet Genç de zincire dahil olarak bir espri patlattı: “Bence Kelaynakçı”

Örgütün ve örgüt sempatizanlarının mizah konusundaki yeteneksizlikleri kan dondururken kendi aralarında da böyle mi şakalaştıkları yoksa bu kötü şakaları bir planın parçası olarak mı yaptıkları merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri