Ana SayfaTürkiyeFilmin başrolünde Prof. Dr. Şafak Çomaklı var

Filmin başrolünde Prof. Dr. Şafak Çomaklı var

Anadolu Ünivesitesi Rektörü Prof. Dr Şafak Ertan Çomaklı rolünün hakkını verdi. Eskişehir Anadolu Ünivesitesi Rektörü Çomaklı, Anadolu Ünivesitesi tanıtım filminde rol alarak büyük beğeni topladı.

Rektörlükten yapılan yazı açıklamaya göre, AÜ tarafından hazırlanan tanıtım filmiyle, üniversite adaylarına neden Anadolu Üniversitesini tercih etmeleri gerektiği anlatıldı.

Üniversitenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan filmde, AÜ Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı da rol aldı. Renkli bir anlatımla çekilen filmde AÜ´nün örgün ve açıköğretim sistemiyle öğrencilere geniş bir yelpazede eğitim seçeneği sunduğu vurgulandı. Tanıtım filmi, üniversite tercihi yapacak bir öğrencinin bilgi almak üzere Anadolu Üniversitesini ziyaret etmesini konu alıyor. Bankacılık, spor yönetimi, televizyon programcılığı, web tasarımı, felsefe ve uluslararası ilişkiler gibi pek çok farklı bölüm arasından hangisini seçeceğine bir türlü karar veremeyen öğrencinin yardımına Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı koşuyor.

Rektör Çomaklı, öğrenciye “Hayal dünyan çok zengin. Edebiyat bölümünü de bir düşün bence.” diyerek tavsiyede bulunuyor. Bu tavsiyeye tiyatral bir konuşmayla yanıt veren öğrenciye Rektör Çomaklı´nın bir sonraki teklifi ise oyunculuğu düşünmesi yönünde oluyor. Öğrencinin “Gerçekten bende star ışığı var mı hocam?” sorusuna Çomaklı, Marlon Brando ve Al Pacino´nun rol aldığı “Baba (The Goodfather)” filmindeki sahneleri andıran bir kostüm içinde “Benim kadar değil evlat.” şeklinde yanıt veriyor. Üniversitenin resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşılan video, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz