Ana SayfaTürkiyeFlaş! Flaş! Berat Albayrak istifa etti

Flaş! Flaş! Berat Albayrak istifa etti

Hazine Bakanı Berat Albayrak istifa etti. Neden istifa ettiğine ilişkin açıklama da yapıldı.

Hazine Bakanı Berat Albayrak istifa etti. Dün “Berat Albayrak istifa” kelimeleri Twitter’ın zirvesine yerleşmişti. Twitter hesabına ulaşılamayan Berat Albayrak istifa haberini Instagram hesabından paylaştı.

Berat Albayrak’ın istifa açıklaması:

Kamuoyunun dikkatine

Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe karan aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir.

Enerji’de olduğu gibi Ekonomi’de de ektiğimiz tohumlar çokta uzak olmayan bir gelecekte koca koca çınarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine

ulaştırdığına şahit Olacağız inşaallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur.

Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşalanma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir haklarını helal etsinler.  At izinin iti izine karrıştığı, Hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda

bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun.

Türkiye tarihindeki belkide en kritik dönemlerden sayılacak olan bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun.

Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-l Allah bizleri Sırat-‘ı Müstakim’den ayırmasın.

Sonumuzu hayreylesin…

Berat Albayrak

Hazine Bakanı Berat Albayrak istifa etti. İşte istifa açıklaması.

Berat Albayrak’ın ardından yeni hazine bakanı kim olacak büyük merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri