Ana SayfaTürkiyeBerat Albayrak geri mi dönüyor? İşe o görüşme

Berat Albayrak geri mi dönüyor? İşe o görüşme

İstifası, görevi bırakma biçimiyle hala tartışılan, kamuoyunun neden bir anda görevini bıraktığı sorusuna bir türlü yanıt bulamadığı Berat Albayrak'tan haber var.

İstifası, görevi bırakma biçimiyle hala tartışılan, kamuoyunun neden bir anda görevini bıraktığı sorusuna bir türlü yanıt bulamadığı Berat Albayrak’tan haber var.

Berat Albayrak’ın, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile yaptığı özel görüşme bir anda gündem oluşturdu. Milli gazetede yer alan habere göre, Berat Albayrak’ın bugün Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile İstanbul Süleymaniye’de görüşmesi kulisleri hareketlendirdi.

Berat Albayrak’ın dönüşü mü?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı ve eski  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak geçtiğimiz Kasım ayında Instagram’dan istifa ederek kayıplara karışmıştı.

Berat Albayrak bugün Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile İstanbul Süleymaniye’de yer alan bir mekanda görüntülendi.

Albayrak’ın şuanda görevde olan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile görüşmesi yeniden bakanlığa geleceği yönündeki iddiaları gündeme getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri