Ana SayfaTürkiyeHastaneye kaldırılan FETÖ lideri Fethullah Gülen öldü mü?

Hastaneye kaldırılan FETÖ lideri Fethullah Gülen öldü mü?

Pankreas kanseri nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldığı konuşulan FETÖ lideri Fethullah Gülen için ‘öldü mü’ sorusu gündemde. Daha önce de birçok kez hakkında ‘öldü’ söylentileri çıkarılan Gülen’in ağır hasta oldu ve ölüm döşeğinde kıvrandığı iddia edildi.

Sisi (Seyhan Soylu) Amerika’dan bomba bir iddiayla döndü. Fethullah Gülen ağır hasta ve ölüm döşeğinde yattığını söyledi.

Fethullah Gülen öldü mü?

Fethullah Gülen’in öldüğünü düşündürten önemli ipuçları var. Pensilvanya’ya Fethullah Gülen’in evinin önünde eylem yapmak için giden Sisi lakaplı Seyhan Soylu, çok farklı bir olaya şahit oldu.

Sisi’nin kaldığı otel Pensilvanya Üniversite Hastanesi’nin oradaymış. Gülen’in evine gitmek için aracıyla çıkarken hastane önünde başı kapalı dua eden kadınları ve çok sayıda aracı görüyor ancak ilk anda duruma anlam veremiyor. 

Fethullah Gülen’in malikanesine gidip eylem yapan Seyhan Soylu, dönüşte oradaki bir benzinciye uğrayınca bomba bir haber alıyor. Ürdünlü olan benzinci daha önce Fethullah Gülen’in evine davet edilmiş bir kişi. 

Seyhan Soylu öğrendiklerini şöyle aktardı:

‘Fetullah Gülen’i tanıyor musunuz’ dedik oda bize evet tanıyorum, buradaki Müslümanları evine iftara çağırdı, tanıştık’ dedi. Adam bize Gülen’in 3 gün önce hastaneye kaldırıldığını, 15 gün önce de malikanesinden silah sesleri geldiğini anlattı. Bir çok polis gelmiş. ‘Hiç buralarda bu kadar polis görmemiştik’ dedi. Benzinci bize ‘Hastaneye 3 gün önce kaldırmışlar. Zaten çok hastaydı Ramazanda elleri çok titriyordu. Parkinson ve tutuk konuşuyordu’ dedi. 

Hastanede FETÖ lideri Gülen için konuşulanlar

Gülen’in hastanede olduğunu öğrenince Seyhan Soylu hemen oraya gitmiş. Kapının önünde oturan kadınların arasına karışan Sisi, kendisini yabancı sanmalarına izin verip Türkçe konuşmalarını dinlemiş. Sisi şunları anlatıyor:

Arabayı hastane bahçesine çektim.Kadınların arasına katıldım. Beni yabancı zannettiler. O sırada Gülen’in pankreas kanseri olduğunu 3. kez hastaneye yattığını ve durumunun ağır olduğunu konuşuyorlardı.

Hatta Mustafa Hoca diye hitap ettikleri kişi Mustafa Özkan için Hoca Efendi ‘Bana bir şey olursa ben neysem o odur o benim gölgemdir, birlik beraberliğinizi bozmayın çok başlı olmayın’ demiş. Kadınları ben dinlerken o sırada bir Türk adam geldi beni tanımış olmalı ki kadınlara bir şey söyledi bunun üzerine kadınlar hemen uzaklaştı. 

Hastanede yattığı teyit edildi

Sisi duydukları ile yetinmeyip hastaneye girmiş ve Fethullah Gülen’i ziyaret etmek istediğini söylemiş. Hastane yetkilileri ise “ailesi hariciyseniz görüşemezsiniz’ demişler. Sisi Gülen’in hastanede yattığını böylece teyit etmiş. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz