Ana SayfaTürkiyeFlaş! Flaş! MHP'li isimden Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan'a açık tehdit! MHP...

Flaş! Flaş! MHP’li isimden Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan’a açık tehdit! MHP nereye koşuyor?

MHP'li Hulusi Binboğa Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan'ı açıkça tehdit etti. Selçuk Özdağ'a saldırının üzerinden bir hafta geçmeden gelen tehdit sosyal medyada büyük tepki çekti.

MHP’li Hulusi Binboğa Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan’ı açıkça tehdit etti. Selçuk Özdağ’a saldırının üzerinden bir hafta geçmeden gelen tehdit sosyal medyada büyük tepki çekti.

MHP’li isimden Serkan Özcan’a açık tehdit

Selçuk Özdağ’ın evinin önünde saldırıya uğramasının üzerinden daha bir hafta geçmedi. Bazı odaklar Gelecek Partisi’ni hedef haline getirmeye, tehditler savurmaya devam ediyor. Gelecek Partisi’ne ait resmi twitter hesabından parti sözcüsü Serkan Özcan’ın açıklamaları paylaşıldı. Özcan MHP’li isim tarafından tehdit edildi.

Serkan Özcan açıklamasında “Ülkede bir kayyum düzeni mi vardır? Sayın Bahçeli kendisini Ak Partiye kayyum mu atamıştır? Bu ülkede hiç kimse ev sahibi pozlarıyla siyasete ve millete ayar vermeye kalkmasın” ifadelerini kullanmıştı.

MHP Elbistan Belediye Meclis Üyesi olan Hulusi Binboğa, Serkan Özcan’ı twitter’da açıkça tehdit etti. Hulusi Binboğa, “Bunun da sırtı kaşınıyor herhalde” diyerek Gelecek Partisi’ni ve Serkan Özcan’ı hedef haline getirmeye çalıştı.

Hatırlanacağı gibi Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ’a evinin önünde düzenlenen saldırının üzerinden açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın olayı kınamak yerine “Bu hareketin delisi çoktur” diyerek saldırganları yüreklendirmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri