Ana SayfaTürkiyeİyice azıttı bunlar! Pelikancı Melih Altınok'tan Cengiz Er'e alçak tehdit

İyice azıttı bunlar! Pelikancı Melih Altınok’tan Cengiz Er’e alçak tehdit

Melih Altınok Cengiz Er'i tehdit mi etti? Pelikancı Melih Altınok'un Cengiz Er'i küstah sözlerle hedef alan açıklamaları tepkiyle karşılandı.

Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan Cendere adlı kitaplarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er’in fişlendiğini belirtmişti. Hilal Kaplan’ın bizzat Cengiz Er’i Erdoğan’a şikayet ettiğini aktarmıştı. Pelikancılar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakın çevresini bir kez daha hedef aldı. Bu kez Sabah yazarı Melih Altınok, küstah sözlerle Cengiz Er’e saldırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er ile Sabah gazetesinin Pelikancı yazarı Melih Altınok arasında yaşanan tartışmada, Altınok’un belaltı sözleriyle eksen yine kaydı.

Son günlerde Cemil Barlas ve diğer Pelikancıların aşı karşıtı çıkışlarını Medya Notu da haberleştirmişti.

Pelikancıların aşı karşıtlığı yapmalarına twitter’dan tepki gösteren Cengiz Er, superhaber’de yapılan “Aşı karşıtlığında yeni perde” başlıklı haberi paylaştı.

Bilindiği gibi o haberde Melih Altınok, Türk aşı mucidi Uğur Şahin kariyerini tartışmalı hale getirmeye çalışmıştı.

Cengiz Er, tweet’inde “Sabah Gazetesi çevresinde bir ekip var ve bu arkadaşlar sürekli aşı düşmanlığı yapıyor. Melih Altınok, Cemil Barlas falan… Yahu ilk defa bir Türk bilim adamı büyük bir iş başarmış.  Ona bari Bill Gates muamelesi yapmayın. Çok acayipsiniz” ifadelerini kullandı.

Melih Altınok ise yine kendine yakışanı yaptı ve terbiyesizce ifadelerle ve tehdit kokan sözlerle şu cevabı verdi.

“Sağa sola sardığına göre kaşıntın tutmuş yine. Akıl hocan Atılgan Bayer’le tekrar mı barıştın?”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri