Ana SayfaTürkiyeFlaş son dakika! Davutoğlu'nun geçirdiği asansör kazasının ardından ilk açıklama

Flaş son dakika! Davutoğlu’nun geçirdiği asansör kazasının ardından ilk açıklama

Van’da asansör kazası geçiren Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Böylesi bir kazayı ufak tefek hasarlarla atlattığımız için Allah’a şükür ediyoruz” dedi. Konuya ilişkin bir paylaşım da Davutoğlu’nun Basın Müşaviri Ufuk Karcı’dan geldi.

Ufuk Karcı’nın “Sayın Genel Başkanımızın Ağrı-Van ziyareti esnasında yaşanan asansör kazasına dair kamuoyuna bilgilendirmenizdir.” notuyla paylaştığı açıklamada, yaşanan asansör kazasına ilişkin detaylar verildi.

Kaza nasıl gerçekleşti?

Davutoğlu’nun içinde bulunduğu asansör hareket ettikten sonra bir kat aşağıya düştü. Yapılan tetkikler sonucunda kendisine istirahat tavsiyesinde bulunuldu. Bu kapsamda Davutoğlu’nun Mersin ve Amasya ziyaretleri ileri bir tarihe ertelendi.

Davutoğlu’ndan ilk açıklama

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, geçirdiği kaza hakkında Van Havadis gazetesine yaptığı açıklamada “Çok şükür olayı ucuz atlattık. Böylesi bir kazayı ufak tefek hasarlarla atlattığımız için Allah’a şükür ediyoruz. Doktora gittik, iğne falan yapıldı. Doktorlar bana ayaklarımı sürekli hareket halinde bulundurmam gerektiğini söylediler. Oturmamın gerektiği yerde 20 dakikada bir ayağa kalkarak ayaklarımı hareket ettirmem gerekli olduğunu söyleyen doktorlar, bir hafta içinde sağlığıma kavuşabileceğimi ifade ettiler. Bizimle en iyi şekilde ilgilenen ve büyük bir ilgi gösteren tüm doktorlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri