Ana SayfaTürkiyeFlaş son dakika! Melih Gökçek bakan oluyor

Flaş son dakika! Melih Gökçek bakan oluyor

Son dakika bilgisine göre Akara'nın eski belediye başkanı Melih Gökçek partisine bakan olarak dönüyor. Melih Gökçek bakan mı olacak merak konusu.

Melih Gökçek bakan mı olacak? Ankara kulislerinde konuşulan son dakika bilgisine göre Akara’nın eski belediye başkanı Melih Gökçek partisine bakan olarak dönüyor. Yeniçağ gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, yeni bir bakanlık kurulacağını ve bu bakanlığın başına Melih Gökçek’in getirileceğini öne sürdü.

Melih Gökçek bakan mı olacak?

Yeniçağ gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, görevden istifa ettirilen Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’le ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Twitter hesabından “Kulislere yansıyan önemli iddia” diyerek paylaşımda bulunan Uğuroğlu, Yerel Yönetimler Bakanlığı kurulacağını ve Gökçek’in bu bakanlığın başına getirileceğini iddia etti.

Uğuroğlu paylaşımında şunları kaydetti: “Kulislere yansıyan önemli iddia Melih Gökçek yerel yönetimler bakanı olacak. AKK milletvekilleri kabine değişikliği konusunda ‘Erdoğan CHP’li belediyelerin oy kazanmalarını engellemek için Gökçek’i bakan yapacak’ diyorlar.”

Melih Gökçek’in Ankara yılları

Ankara’da en uzun süre belediye başkanlığı yapan Melih Gökçek sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararıyla görevini bırakmak zorunda kalmıştı. Gökçek 27 Mart 1994-28 Ekim 2017 tarihlerinde Ankara’yı yöneten isim olmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri