Ana SayfaTürkiyeFlaş son dakika! Sedat Peker yakalandı mı?

Flaş son dakika! Sedat Peker yakalandı mı?

Günlerdir tweet paylaşmayan, bayram mesajı dahi atmayan Sedat Peker'in yakalanmış olabileceği konuşuluyor.

Günlerdir tweet paylaşmayan, bayram mesajı dahi atmayan Sedat Peker’in yakalanmış olabileceği konuşuluyor. Sedat Peker neden artık paylaşım yapmıyor sorusu merak konusu oldu.

Güvenlik endişesi nedeniyle uzun zamandır video çekmeyen Sedat Peker mesajlarını uzun zamandır twitter üzerinden vermekteydi. Ancak son 3 gündür tek bir tweet bile atmaması kafaları karıştırdı.

Sedat Peker Twitter adresinde ise 3 gündür paylaşım bulunmuyor. En son 18 Temmuz adresinden Retweet yapan Sedat Peker’den 3 gündür haber alınamıyor. Ancak Sedat Peker’in yanında olduğu iddia edilen hesaplar bayram paylaşımı ve Tweet atmaya devam ediyor.

Sedat Peker yakalandı mı?

Yine bir bulunduğu ülkede devlet yetkilileriyle görüşme mi yaptı yoksa yer mi değiştiriyor soruları sonrası Sedat Peker yakalandı mı, Sedat Peker Tutuklandı mı soruları beraberinde kaldı. Özellikle Sedat Peker hayranları merakla beklediği Peker yakalandı mı Türkiye iade mi edilecek sorusu kısa sürede yanıt bulunması bekleniyor ancak henüz net bir bilgi yok.
Hayranları ne olursa olsun Sedat Peker bayram mesajı paylaşacağını, bayram mesajı da bayramın ilk günü gelmemesiyle birlikte iyice merak etmeye başladı.

Ancak şu an için ne Peker’den ne yakın çevresinde son durumla ilgili bir bilgi yok. Sadece Sedat Peker twitter adresinden henüz bir paylaşım yapmadığı ve bayram kutlamadığı biliniyor.

İlk gelen açıklama ise Sedat Peker yer değiştirdiği oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri