Ana SayfaTürkiyeFox Ana Haber canlı izle! Fox Ana Haber canlı yayın

Fox Ana Haber canlı izle! Fox Ana Haber canlı yayın

9 Ağustos Fox Ana Haber canlı izle! Gülbin Tosun'un sunumuyla gerçekleşecek Fox Ana Haber canlı izleme linki haberimizde.

Bugün Fox Ana Haber canlı izle! Fatih Portakal izinde olduğu için ana haber tatil boyunca Burak Birsen ve Gülbin Tosun’a emanet. Türkiye’nin en çok izlenen ve en güvenilir ana haber bülteni olarak kabul edilen Fox ana haber her akşam olduğu gibi bu akşam da saat 19:00’da canlı, naklen olacak.

9 Ağustos tarihli Fox ana haberi canlı, naklen izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bugün hafta sonu olduğu için ana haber Gülbin Tosun’un sunumuyla ekrana gelecek. Hafta için Fox ana haberi Burak Birsen sunuyor.

9 AĞUSTOS FOX ANA HABER CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Fox Haber sunucusu Gülbin Tosun kimdir?

Gülbin Tosun 1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu.

Okul döneminde en başarılı 5 öğrenci arasına girip TRT’de diksiyon dersi aldı.

Gülbin Tosun, Türkiyenin ilk haber kanalı, Kanal E’de 1995 yılında muhabirlik ve haber spikerliği görevine başladı.

1999 yılında Show TV’de Reha Muhtar’ın ekibinde gece haberleri programını hazırlayıp sunmaya başladı. 2000 yılında Kanal D’de spikerlik, sunuculuk yaptı.

2003’te London School of Business Studies Marketing bölümünden mezun oldu. Londra’da yaşadığı sürede Londra Türk Radyosu’nda, haber bültenleri hazırlayıp sundu, Reuters ajansında staj yaptı.

2006’da SKY Turk televizyonunda Gülbin Tosun ile Sabah Haberleri programını sunan Tosun, 2010’dan itibaren FOX Ana Haber Hafta Sonu ve Fatih Portakal‘ın izinli olduğu dönemlerde hafta içi Ana Haber Bülteni’ni sunmaktadır.

Gülbin Tosun, 29 Ekim 2011 tarihinde Demsa Grup sosyal medya direktörü Atıf Ünaldı ile evlendi. Çift 2013 yılında boşandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri