Ana SayfaTürkiye9 Ekim Fox Ana Haber izle! Fox Haber 9 Ekim Cuma bölüm

9 Ekim Fox Ana Haber izle! Fox Haber 9 Ekim Cuma bölüm

9 Ekim Fox Haber izle. Türkiye'nin en çok izlenen haber bülteni Fox Ana Haber izle. Fox Haber Selçuk Tepeli'nin sunumuyla 9 Ekim Cuma günü saat 19:00'da başlayacak.

Fo Haber 9 Ekim Cuma bölümü yayınlandı. Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Fox Ana Haber izle. Fox Haber Selçuk Tepeli’nin sunumuyla 9 Ekim günü saat 19:00’da başladı.. Aşağıdaki videodan Fox Haber’in bu akşamki bölümünü izleyebilirsiniz.

Fox Ana Haber izle bugün

Fox Ana Haber izle canlı! Türkiye’nin gündemini belirleyen Fox Ana Haber bu akşam (9 Ekim Cuma) saat 19:00’da ekranda olacak.

Selçuk Tepeli kimdir?

1974 yılında İstanbul’da doğan Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı.

 FOX ANA HABER CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ailesi çiftçilikle uğraşan bir isim olan Selçuk Tepeli Türk siyasetinin nabzının attığı her bölgede, her alanda bulunmuş deneyimli bir gazeteci. Türkiye’deki en geniş kitleler bu akşam onu ilk kez Fox anahaberde gördü. Hem de Fatih Portakal’dan anahaber bültenini devralırken.

Selçuk Tepeli profili için, Selçuk Tepeli kimdir sorusunun en net cevabı için kendisinin linkedin profilini ziyaret etmek ne doğrusu olabilir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri