Ana SayfaTürkiyeFoy Token nedir? Foy Coin Projesi kimin? Foy Token ne zaman çıkıyor?

Foy Token nedir? Foy Coin Projesi kimin? Foy Token ne zaman çıkıyor?

Foy Token nedir? Foy Coin Projesi kimin? Foy Token ne zaman çıkıyor sorularının cevabı büyük merak konusu.

Foy Token nedir? Foy Coin projesi kimin? Foy Token ne zaman çıkıyor sorularının cevabı büyük merak konusu. Özellikle twitter’da ünlü isimlerin Foy Token hakkında üst üste attıkları tweet gündem yarattı.

Foy Coin ile artık fenomenlerin benzersiz birer takipçisi olabileceksiniz. Sınırlı sayıdaki (100.000.000.000 adet) token ile Twitter, Instagram ve YouTube kullanıcılarına hizmet vermeyi hedefliyor.

Araştırma şirketlerinin 2021 reklam verilerine göre; YouTube’nin toplam kullanıcı sayısının 2 milyar olduğu belirlenmiştir. YouTube’yi izleyen Instagram’ı kullananların sayısı 1,2 milyarı geçmiştir. En hızlı kitlesel etkileşim alan platformlardan birisi olan Twitter’da ise aktif kullanıcı sayısı 200 milyona ulaşmıştır.

2021 yılının ilk çeyreği itibariyle toplamda 3,5 milyara ulaşan insan havuzuna hizmet veren her üç sosyal medya platformunda da yüz binlerce takipçisi olan fenomen dijital içerik üreticilerine destek sunmak isteyenler için oluşturulmuş bir transfer ağı bulunmamaktadır. Kısmen Youtube bu hizmeti vermektedir ancak yüzde 30’lara varan komisyon kesintileri, fanların ilgi duyduğu içerik üreticisine vermek istediği desteği büyük ölçüde engellemektedir.

Foy Token nedir?

Yüzde 100 Türk sermayeli Foy Dijital Yazılım Hizmetleri AŞ. kuruluşu olan Fund Of Yours (FOY), sınırlı sayıdaki 100.000.000.000 adet token ile sosyal medya kullanıcısı 3,5 milyardan fazla hayran kitlesi ile yine aynı pazardaki on binlerce dijital içerik üreticilerini ucuz ve güvenilir ağda buluşturmayı hedeflemektedir.

Fenomenlere ulaşmanın önünü açacak

Fund Of Yours (FOY), birçok ülkedeki yatırımcıları ve sosyal medyadaki iş ortakları ile insanların destek olmak istedikleri fenomenlere ulaşmasının önünü açarak, dijital içerik üreticilerinin sahip oldukları mesleklerinde veya ilgi duydukları alanlarda kendilerini geliştirmesinde önemli rol oynayacaktır. Fund Of Yours (FOY), aynı zamanda kullanıcılara sağladığı bu fırsat ile insanların fenomenlere karşı benzersiz takipçi olmasını da sağlayacaktır.

Foy Token kimlere hizmet verecek?

İlk etapta Twitter, Instagram ve YouTube kullanıcılarına hizmet vermeyi hedefleyen Fund Of Yours (FOY), periyodik süreçler dahilinde diğer sosyal medya platformlarındaki ilgili iş ortaklarıyla entegre olup, bu mecraları kullanan insanlara da ulaşmayı amaçlamaktadır.

Fon sahiplerine şeffaf ilkelerle yaklaşan Fund Of Yours (FOY), hisselerinin %80’ini insanların kullanımına açarak dijital para piyasasında pek rastlanmayan arz fırsatını yaratmıştır.

Fund Of Yours (FOY) hissedarları, sahip oldukları hisseleri zaman kısıtlaması olmaksızın hem bulundukları ülkelerdeki yerel dijital para borsalarında, hem de global borsalarda ETH, BTC veya USDT kurları aracılığıyla kendi ülkelerinin para birimine çevirebileceklerdir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri