Ana SayfaTürkiyeFuat Uğur 'emekli maaşım yetmiyor' diye ağlarken... Türkiye gazetesi istikamet mi değiştiriyor?

Fuat Uğur ’emekli maaşım yetmiyor’ diye ağlarken… Türkiye gazetesi istikamet mi değiştiriyor?

İnce düşünülmüş operasyonel yazılarıyla bilinen Fuat Uğur’un emekli maaşları ve zam haberleriyle ilgili eleştirisi akıllara Cem Küçük’ü ve başka bazı soruları getirdi.

Cem Küçük bilindiği gibi aylardır çok sert şekilde Habertürk’ü, sahibi Turgay Ciner’i ve ağır topu Fatih Altaylı’yı tehdide varan ifadelerle eleştirmişti. Ancak Habertürk ekranlarına çıkınca işin rengi birden değişti. Cem Küçük birdenbire CHP’yi ve lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu öven cümleler kurmaya başladı.

Cem Küçük CHP’yi överken Fuat Uğur da Pelikan medyasına saydırdı. Emekliliğin keyfini sürmek isterken aylığına gelen düşük zamdan yakınan Fuat Uğur, isim vermeden Takvim gazetesinin emeklilik haberlerini eleştirdi.

Sabah grubuna bağlı Takvim gazetesi bilindiği gibi Türkiye’de emeklilik haberleri ve yalan zam haberleri denince akla gelen ilk gazete.

Dolayısıyla ince operasyonel haberleriyle bilinen Fuat Uğur, “Emekli maaşım son bir buçuk yılda 70 lira arttı. Bu işte bir yanlışlık olmalı diye düşünüyorum. Gazetelerde emeklilere verilen zamlarla ilgili yayınlanan haberlere göre emekli maaşımdaki artışın en az 2 bin lira olması gerekirdi” sözleriyle hükümet medyası Takvim gazetesinden başkasını eleştirmiş olamaz.

Öte yandan sadece Para Analiz de değil Cem Küçük bugün de Habertürk ekranlarında Ebru Baki’nin konuğu oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz