Ana SayfaMagazinFurkan Pala ve Melike İpek Yalova sevgili mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde...

Furkan Pala ve Melike İpek Yalova sevgili mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde aşk

Furkan Pala ve Melike İpek Yalova sevgili mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde aşk! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Furkan Pala ve Melike İpek Yalova'nın beraberlik yaşadığı iddiası magazini salladı. Detaylar haberimizde!

Furkan Pala ve Melike İpek Yalova sevgili mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde aşk! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Furkan Pala ve Melike İpek Yalova’nın beraberlik yaşadığı iddiası magazini salladı. Detaylar haberimizde!

Furkan Pala ve Melike İpek Yalova sevgili mi

Dizi setlerinde senaryo gereği yaşanan aşklara bir yenisinin daha eklendiği konuşuluyor. Adana’da çekilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Melike İpek Yalova ile Furkan Palalı’nın beraberlik yaşadığı iddiası kulaktan kulağa dolaşıyor.

Yakışıklı oyuncu Furkan Palalı, dün güzel oyuncu Melike İpek Yalova’nın yaş gününü de “İyi ki doğdun canım partnerim” notuyla paylaştı. Yalova, mesajı sayfasından yayınladı. İkilinin dizi setinde başlayan yakınlığının gerçek hayata taşındığı ve birlikte zaman geçirdikleri ileri sürüldü.

Dizi setinde başlayan aşkların son örneği Sen Çal Kapımı dizisinde rol gereği aşk yaşayan Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in uzun süre gizlemeye çalıştıkları aşkı itiraf etmeleriyle ortaya çıkmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri