Ana SayfaDünyaGame of Thrones son bölüme ölümler damga vurdu

Game of Thrones son bölüme ölümler damga vurdu

Game of Thrones 8. sezon 5. bölüme ölümler damga vurdu. Dizinin son bölümü beklenildiği kadar epikti. Game of Thrones 8. sezon 5. bölümde kimler öldü hep birlikte bakalım.

Sandor abisi Sör Gregor’u ile ölümüne bir dövüşe girdi. Bu epik dövüş Game Of Thrones 8. Sezon 5. Bölümün en unutulmaz sahnelerinde biriydi. Sör Gregor o kadar güçlüydü ve bıçak darbelerinden o kadar etkilenmedi ki Sandor çareyi onu ve kendini Kızı Kule’den alevlerin içine atmakta buldu.

Jaime Lannister ve Kraliçe Cersei öldü

Game of Thrones’un büyük aşıkları Jaime Lannister ve Kraliçe Cersei Game Of Thrones 8. Sezon 5. bölümde birbirlerine sarılarak öldü. İntikam hırsıyla yanıp tutuşan Daenerys Targaryen’in küle çevirdiği Kızıl Kule’nin mahzenlerinde çıkış arayan Jaime Lannister ve Kraliçe Cersei bu bölümde Kızıl Kule’nin mahzenlerinde çıkış ararken birbirlerine sarılarak öldü.

Lord Varys öldü

Jon Snow’un Demir tahtın gerçek varisi olduğu gerçeğini yayan Lord Varys bunu canıyla ödedi. Daenerys Targaryen onu idama mahkum etti ancak kendine özgü şekilde. Game of Thrones’un ana karakterlerinden biri olan Lord Varys’ın ölümü ejderhanın elinden oldu.

Önemsiz ama küçük detaylarda ise Euron Greyjoy’un ölümü Jaime Lennister’ın elinden oldu. Cersei’nin ölümü ise Sör Sandor’un elinden oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz