Ana SayfaMagazinGamze Erçel estetik mi yaptırdı? Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel meme ameliyatı...

Gamze Erçel estetik mi yaptırdı? Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel meme ameliyatı mı oldu

Gamze Erçel estetik mi yaptırdı? Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel meme ameliyatı mı oldu? Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat vererek ekranların sevilen yüzü olan Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, magazinde kızı Mavi ile sık sık anılıyordu. Erçel, bu sefer yaptırdığı meme ameliyatı ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gamze Erçel estetik mi yaptırdı? Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel meme ameliyatı mı oldu? Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat vererek ekranların sevilen yüzü olan Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, magazinde kızı Mavi ile sık sık anılıyordu. Erçel, bu sefer yaptırdığı meme ameliyatı ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gamze Erçel estetik mi yaptırdı?

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat vererek ekranların sevilen yüzü olan Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, magazinde kızı Mavi ile sık sık anılıyordu. Erçel, bu sefer yaptırdığı meme ameliyatı ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Güzel ve başarılı oyuncu Hande Erçel’in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel estetik operasyon geçirdi.

Sosyal medya hesabı Instagram’da 3.4 milyon takipçisi olan Gamze Erçel’in, geçtiğimiz günlerde Prof Dr. İsmail Kuran’a meme dikleştirme ve liposuction ameliyatı olduğu öğrenilince sosyal medya sallandı.

2019 yılında kızı Aylin Mavi’yi dünyaya getiren 29 yaşındaki Gamze Erçel’in, doğumdan sonra bu kararı alması ise oldukça normal bir durum. Gamze Erçel ise çıkan haberlere olumlu veya olumsuz bir cevap vermedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri