Ana SayfaMagazinGamze Özçelik Şeyma Subaşı'na neden tepki gösterdi? Gamze Özçelik Afrika'daki çocukları örnek...

Gamze Özçelik Şeyma Subaşı’na neden tepki gösterdi? Gamze Özçelik Afrika’daki çocukları örnek verdi

Gamze Özçelik Şeyma Subaşı'na neden tepki gösterdi? Gamze Özçelik Afrika'daki çocukları örnek verdi! Kendini hayır işlerine adayan Gamze Özçelik, Şeyma Subaşı'nın "görgüsüzce" paylaşımlarına tepkisiz kalamadı. Detaylar haberimizde!

 

Gamze Özçelik Şeyma Subaşı’na neden tepki gösterdi? Gamze Özçelik Afrika’daki çocukları örnek verdi! Kendini hayır işlerine adayan Gamze Özçelik, Şeyma Subaşı’nın “görgüsüzce” paylaşımlarına tepkisiz kalamadı. Detaylar haberimizde!

Gamze Özçelik Şeyma Subaşı’na neden tepki gösterdi

Son dönemde yaptığı yardımlarla ve değişen hayat tarzı ile magazinde konuşulan Gamze Özçelik, Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin kendisi için uçak kiralayıp, “En iyisini hak ediyorum” açıklamasına Afrika’daki çocuklar üzerinden tepkisini gösterdi.

Umuda Koşanlar Derneği’nde yaptığı çalışmalar sayesinde milyonlarca ihtiyaç sahibinin yardımına koşan Gamze Özçelik, fenomen Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin uçak kiralamasına ardından Subaşı’nın, “En iyisini hak ediyorum” açıklamasına manidar bir cevap vererek Şubaşı’nı eleştirdi.

Sosyal medya hesabından Afrika’daki çocukların fotoğraflarını paylaşan eski oyuncu Özçelik, “Peki dünyanın dört bir köşesinde savaş, taciz, açlık, sefalet ve yetimlikle baş etmeye çalışan bu çocuklar en iyisini hak etmiyor muydu? Onlar en özel değil miydi?” diye yazarak eleştirdi.

Eski oyuncu, sadece Şeyma Subaşı’nı değil sosyal medyada gösterişli paylaşım yapanlara da seslenendi. Gamze Özçelik, “Malınızı, mülkünüzü, yemeklerinizi, kıyafetlerinizi ve tatillerinizi paylaşıp durmayın. Bu canların yarasına basmayın. Bu dünyada yokluk sınav, varlık daha da büyük sınav. Dünya böyle bir yer değil. O yüzden de fani… En kötü görünenin arkasında binbir güzellik gizli olabilir. Hakikat herkese görünmez” notunu düştü.

Gamze Özçelik sözlerini şöyle sürdürdü: Allah hepimize sahip olduğumuz sağlığı, varlığı, enerjiyi; O’nun ilmi ile hayırda harcamaya nasip etsin. Bu dünyada yokluk büyük sınav, varlık daha da büyük sınav…

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri