Ana SayfaTürkiyeGeçmişiyle yüzleşemeyen Hilal Kaplan canlı yayından kaçtı

Geçmişiyle yüzleşemeyen Hilal Kaplan canlı yayından kaçtı

Sevilay Yılman Habertürk canlı yayınında “Attığı tweet nedeniyle Canan Kaftancıoğlu yargılanıyorsa ondan daha ağırını Hilal Kaplan attı, o neden yargılanmıyor” deyince Hilal Kaplan programa bağlanmak için Hülya Hökenek’e mesaj attı. Ancak sonrasında telefonunu kapatıp kayıplara karıştı.

CHP’li Canan Kaftancıoğlu’nun sosyal medyada yıllar önce paylaştığı mesajlar nedeniyle 9 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılması tartışma konusu olurken akıllara Hilal Kaplan’ın yine o tarihlerde Türk Silahlı Kuvvetleri’ni hedef alan tweetleri geldi. Dün gün boyu Hilal Kaplan – Canan Kaftancıoğlu tartışmaları devam ederken, Sevilay Yılman da Habertürk canlı yayınında benzer bir çıkış yaptı. “Canan Kaftancıoğlu o tweetler nedeniyle ceza alıyorsa Hilal Kaplan neden yargılanmıyor” diye sordu.

Hilal Kaplan canlı yayından kaçtı

Sevilay Yılman Habertürk canlı yayınında “Canan Kaftancıoğlu’nun ceza aldığı twitin daha ağırını Hilal Kaplan attı, o neden yargılanmıyor” deyince ortalık bir anda gerildi. Hilal Kaplan yayında adı geçtiği diye programın moderatörü Hülya Hökenek’e mesaj atıp “Bağlanıp cevap vermek istiyorum” dedi. Habertürk’ün editörleri bu isteğe olumlu yanıt verdi. Ancak bu dakikadan sonra Hilal Kaplan’ın telefonlarına ulaşılamadı.

İşte Hilal Kaplan’ın cevap vermekte zorlandığı, neden attığını herkesin merak ettiği işte o tartışmalı tweetler’den bazı örnekler

"TSK Peygamber Ocağı olsaydı kan döker miydi" diyen Hilal Kaplan'a gün doğdu
hilal-kaplan-tweetleri

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz