Ana SayfaTürkiyeGelecek Gençliği tam gaz!

Gelecek Gençliği tam gaz!

Gelecek Partisi Gençlik Politikaları Başkanlığı ve İl Gençlik Kolları Başkanları, Gelecek Partisi Genel Merkezinde bir dizi toplantılar gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilen çalışmalar değerlendirilirken, Gelecek Partisi’nin Gençlere bakışının altı çizildi.

Türkiye Gençliğinin sorunlarını tespit eden ve çözüm önerileri üreten Gençlik Politikaları ekibi ile İl Gençlik Kolu Başkanlarına hitap eden, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, “bizim iki temel hedefimiz var, birincisi Gelecek Gençliği olarak bir aile olmak, samimi ve temiz siyaset anlayışı ile, kibirden, fitneden, etiket, rant, güç peşinde koşmaktan uzak, çalışan, üreten, ahlakçı değil, ahlaklı, bilgili ve iletişimi kuvvetli bir teşkilat yapısı oluşturmak. İkincisi, Türkiye’nin her köşesinde, her gencine ulaşarak sorunlarını tespit etmek ve her bölge ve toplum kesiminden gençlerin sorunlarına çözüm üretmek” şeklinde konuştu.

İl Gençlik Kolu Başkanlarına hitaben “Her biriniz şehriniz gençlerinin birer ağabeyi, öncüsü, lideri olacaksınız. Şehrinizdeki sessiz gençlerin sesi olacaksınız, onların sorunlarını hep birlikte dillendireceğiz ve bu sorunlara hep birlikte çözüm üreteceğiz.” şeklinde konuşan Mustafa Gözel, “Genel Başkanımızın ve partimizin gençliğe verdiği önem herkesin malumudur, ülkenin bugünü bizleriz, geleceğini de bizler inşa edeceğiz, bunu yapabilmemiz için de Genel Başkanımız ve Gelecek Partisi gereken ortamı oluşturmuştur.” ifadelerini kullandı.

Bir dizi toplantının Pazar günü gerçekleşen oturumuna Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu İstanbul’dan telekonferans ile katılarak gençlere hitap etti. Yeni Genel Merkez binasının ilk toplantısını gençlerin gerçekleştirmesinin son derece anlamlı ve mutluluk verici olduğunu belirten Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun babalar günü de toplantıdaki gençler tarafından kutlandı.

Mini bir kamp havasında gerçekleştirilen toplantıların ardından şehirlerine dönen teşkilatlar hızla çalışmalarına devam etmekte.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri