Ana SayfaTürkiyeGelecek Partili Hüseyin Tuluk: Vatandaşa evinde kal diyeceksin, mutfak masraflarını karşılamayacaksın ama...

Gelecek Partili Hüseyin Tuluk: Vatandaşa evinde kal diyeceksin, mutfak masraflarını karşılamayacaksın ama maden şirketlerinin masraflarını karşılayacaksın

Hükumetin hazırladığı İstikrar Kalkanı paketinin yanı sıra Kanal İstanbul projesinin de bugün ilk ihalesinin yapılmasına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, kişisel Twitter hesabı üzerinden Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararnamesi’ne tepki gösterirken, bugün ihalesi yapılan Kanal İstanbul projesiyle alakalı da veryansın etti.

Tuluk, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede “Yok canım olur mu siyaset zamanı değil” diyorlardı ya hani. Vatandaşa evinde kal diyeceksin, mutfak masraflarını karşılamayacaksın ama sonrasında “Maden Şirketlerinin” masraflarını karşılayacaksın. Suya sabuna dokunmayan paketler sadece duvarda yankı yapar.” ifadelerini kullanırken, Kanal İstanbul’un ihaleye çıkmasına ilişkin olarak da “Bu arada yarın Kanal İstanbul projesinin ilk adımı olan 2 tane tarihi köprünün taşınması işiyle ilgili ihale yapılıyor. Gündem çok başka…” şeklinde görüşlerini bildirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri