Ana SayfaTürkiyeGelecek Partili İbrahim Turhan: Sözün bittiği yer

Gelecek Partili İbrahim Turhan: Sözün bittiği yer

Gazeteci Hakkı Öcal’ın Twitter üzerinden yaptığı ‘Davutoğlu’ çıkışına yanıt, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Turhan’dan geldi.

Öcal’ın Twitter hesabı üzerinden “Buraya yazıyorum: Şimdi Patriot da gelir, F35 de… Ah Davutoğlu, stratejik körlüğün yüzünden 6 yıldır neler geldi başımıza!” şeklinde bir mesaj yayımladı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Danışmanı İbrahim Turhan ise Öcal’ın bu mesajına “6 yıldır Davutoğlu yüzünden neler geldi başımıza” diyenler ve bu söylemi destekleyenler, sanırım Sn. Davutoğlu’nun 4 yıldır izlenen politikalarda hiçbir şekilde yetkisinin olmadığının farkında değil. F35 sorununun sorumluluğunu Sn. Davutoğlu’na yüklemek ise sözün bittiği yer.” şeklinde yanıt verdi.

Öcal’ın mesajına İbrahim Turhan’ın yanı sıra Twitter kullanıcılarından da tepkiler geldi. Öcal’ın Davutoğlu’nu sorumlu tutmaya çalıştığı Suriye meselesiyle olarak Hakkı Öcal’a gelen tepkilerden bazıları.

“Sn.Davutoglu basbakanlik görevine devam etseydi Rusya ile bu kadar yakınlaşma olmazdı. Tabi Davutoğlu’na hakeret ettirip Perinçek ile yol yurumeyi tercih etmiştiniz.”

“Hakkı bey ne içtiniz kafa çok güzel gibi Davutoğlu memleketi yönetmiyor”

“Üstad o engin bilginize Suriye noktasında Davutoğlu’nun yaptığı yanlışları kronolojik olarak madde madde anlatır mısınız bize?! Nasıl olsa Davutoğlu’na vurmak prim yapıyor mentalitesiyle yapacak haliniz yok bu absürt paylaşımı?!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri