Ana SayfaTürkiyeGelecek Partili Ömer Ünal: Vicdanı olan AK Partililer, birkaç yerden maaş alınmasından...

Gelecek Partili Ömer Ünal: Vicdanı olan AK Partililer, birkaç yerden maaş alınmasından rahatsız

Kanal 42'de Sümenaltı programının konuğu olan Gelecek Partili Ömer Ünal, gündeme dair çarpıcı değerlendirmelerde bulundu

Konya’nın yerel televizyon kanalı Kanal 42’de yayınlanan Sümen Altı programının konuğu olan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman ve Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve eski Konya Milletvekili Ömer Ünal gündemi masaya yatırdı.

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Ömer Ünal, AK Parti’nin ekonomik sıkıntı yaşanan süreçlerde seçimlere girmediğini kaydederek “AK Parti, birtakım algı hareketleriyle vatandaşın oy tercihini kendisine doğru çekti. Bugün tam tersi bir durum var. Vatandaşın şuan cebi yanıyor. Vatandaş evine ekmek götüremiyor. İşsizlik arttı. Esnaf, dükkânını kapatmış, kirasını ödeyemiyor. Emanet paralarla evine akşam ekmek götürmeye çalışan esnafımız var. AK Parti için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” ifadelerini kullandı.

AK Partililer rahatsızlıklarını toplumun önünde söyleyemiyor

AK Parti’de bazı yönetimlerin ve milletvekillerinin ciddi şekilde rahatsızlık duyduğunu ifade eden Ünal, şunları dile getirdi: “AK Parti’nin gerek il ve ilçe yöneticileri gerekse de bir kısım milletvekili, rahatsız oldukları konuları bire bir olduğumuzda dile getiriyorlar. Rahatsızlıklarını toplum önünde maalesef söylemiyorlar. Özellikle vicdanı olan AK Partili isimler, birkaç yerden maaş alınması konusundan rahatsız. Eskiden bu kadar değildi. Geçmiş dönemlerde yasal sınırlar vardı. Eskiden bir kamu görevlisi sadece bir yerde yönetimde olabilirdi. Bugün böyle bir hassasiyet yok.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri