Ana SayfaTürkiyeGelecek Partili Serap Yazıcı'dan Akşener'e dayanışma mesajı: Daima yanınızdayım

Gelecek Partili Serap Yazıcı’dan Akşener’e dayanışma mesajı: Daima yanınızdayım

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Serap Yazıcı, İYİ Parti lideri Akşener'in Erdoğan tarafından maruz kaldığı söylemlere ilişkin bir destek mesajı paylaştı

Gelecek Partisi’nin İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Serap Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik sarf ettiği “Burası Rize, dua et daha ileri gitmediler” şeklindeki sözleri üzerine bir mesaj paylaşarak Akşener’in yanında olduğunu belirtti.

Yazıcı, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “İYİ Parti Genel Başkanı Saygıdeğer Meral Akşener Hanımefendi, hemcinsiniz olarak, bir hukukçu olarak şahsınıza yöneltilen bu çirkin üslubu kınıyor; sizin gibi değerli bir hanımefendinin daima yanında olacağımı belirtmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Rize’nin İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdiği sırada bir grubun sözlü saldırısına maruz kalan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, programını yarıda keserek Ankara’ya dönmüştü. Bu esnada İYİ Parti heyeti ile İkizdereliler arasında tartışma çıkmış ve arbede yaşanmıştı.

Bu olayın üzerine bir değerlendirmede bulunan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise “Memleketim Rize’ye gidiyor. Gelin hanıma görüldüğü gibi gayet güzel bir ders veriliyor” sözleriyle saldırıya sahip çıkmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri