Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi 7 Mart'ta Konya'da kapılarını açıyor. Hasan Ekici: Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz

Gelecek Partisi 7 Mart’ta Konya’da kapılarını açıyor. Hasan Ekici: Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz

Teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi, İstanbul ve Ankara’nın ardından Konya’da da İl Başkanlık binasının açılışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Şu ana kadar 37 ilin başkanlarının atamasını gerçekleştiren Gelecek Partisi, bir yandan da illerdeki binalarını teker teker hizmete sokmaya başladı.

İlk olarak İstanbul ve hemen sonrasında Ankara İl Başkanlığı binalarını Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı törenlerle hizmete sokan parti, 7 Mart Cumartesi günü de Konya İl Başkanlığı binasını yine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı bir törenle hizmete açacak.

Hasan Ekici: Bütün hemşehrilerimizi bekliyoruz

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici de cumartesi günü gerçekleşecek açılışa ilişkin olarak Medya Notu’na bir açıklama yaptı. Ekici, “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla muhteşem bir açılış töreni gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Saat 14:00’de başlayacak açılışa tüm Konyalı hemşehrilerimiz davetli. Konya, Genel Başkanımızın memleketi olması da hasebiyle bizim için çok özel bir güne ev sahipliği yapacak.” dedi. Hasan Ekici, ayrıca “Partimizin kuruluşunun ardından süratle teşkilatlanma çalışmalarına başladık. Önce il binamızı tuttuk ardından il yönetimimizi oluşturduk. Yönetimimizde, hem partimize hem de Konya’ya değer katacak çok önemli isimler var. Bazı ilçelerimizin başkanlarının atamalarını da gerçekleştirdik, onlar da şu anda yönetimlerini oluşturuyorlar. Çok kısa bir süre içerisinde Konyamızın tüm ilçelerinin başkanları atanmış olacak.” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri