Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Alanya ilçe teşkilatı adına Avukat Hasan Başaran bir açıklama yaptı:...

Gelecek Partisi Alanya ilçe teşkilatı adına Avukat Hasan Başaran bir açıklama yaptı: Vatandaşın vergileriyle yaşlılarımızın muhtaçlığından istifade ederek siyaset yapılmasını şiddetle reddediyoruz!

Bugün Antalya’nın Alanya ilçesinde meydana gelen skandalın ardından Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığı bir açıklama yaparak 65 yaş üstü vatandaşlara ödenen bayram ikramiyesinin AK Partili teşkilat mensuplarınca yapılmasını yayımladığı sert bir bildiriyle kınadı.

Yayımlanan bildiride “Devletin imkanlarıyla ve vatandaşın vergileriyle yaşlılarımızın muhtaçlığından istifade ederek siyaset yapılmasını şiddetle reddediyoruz.” ifadeleri kullanılırken, “Yetkili kurumların bu hususta gerekeni yapmasını talep ediyoruz.” denildi.

Açıklama, Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı Sosyal Politikalar Başkanlığı imzasıyla yayımlanırken, Alanya ilçe teşkilatı Sosyal Politikalar Başkanı Avukat Hasan Başaran da kişisel sosyal medya hesaplarından yayımladı.

İşte Gelecek Partisi Alanya ilçe teşkilatından yapılan açıklama

Devletin salgın sürecinde ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaşlara yaptığı bayram ikramiyesi, Ak Partili kişiler tarafından partinin ve İlçe Başkanının talimatıyla gerçekleştiği algısı oluşturuluyor. Devletin imkanlarıyla ve vatandaşın vergileriyle yaşlılarımızın muhtaçlığından istifade ederek siyaset yapılmasını şiddetle reddediyoruz. Devletimizin vatandaşına karşı sorumluluğu olan desteklerin Ak Parti mahalle temsilcileriyle değil, ilgili bakanlığa bağlı memurlar tarafından yapılması kişisel ve siyasi suistimallere mahal vermemek adına elzemdir. İktidar partisinin her yardımdan siyaset devşirme gayretini milletimizin takdirine bırakıyor, yetkili kurumların bu hususta gerekeni yapmasını talep ediyoruz.

Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı
Sosyal Politikalar Başkanlığı

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri