Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı tekrar sahaya indi! Başkan Tuluk'tan ilçedeki medya...

Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı tekrar sahaya indi! Başkan Tuluk’tan ilçedeki medya kuruluşlarına ziyaret

Alanya’nın önde gelen medya kuruluşlarını ve imtiyaz sahiplerini ziyaret etti.

İlçe başkanı Hüseyin Tuluk beraberindeki heyetle yapmış olduğu bu ziyaretlerin; basın mensuplarının sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri kadar riskte olduğu koronavirüs sürecinde hem moral ve motivasyonlarını arttırmak hem de ramazan ayı münasebetiyle kaynaşmayı pekiştirmek mahiyetinde olduğunu ifade etti.

İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, ilçe teşkilat başkanı Adem Kaya, İlçe Siyasi İşler başkanı Yıldız Serdaroğlu ile birlikte Alanya’nın basın kuruluşlarından Kutay Medya ve Dim Medya imtiyaz sahiplerini sosyal mesafe kuralına riayet ederek ziyaret etti.

Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatının en kısa zamanda tekrardan sahaya ineceğinin sinyallerini ise Başkan Tuluk’un her defasında biz sosyal mesafeyi ve izolasyonu dikkate alarak hareket edeceğiz söylemiyle Gelecek Partisi’nin tekrar sahaya ineceğinin habercisi gibi. Siyasi İşler Başkanı Yıldız Serdaroğlu ise yaptığı açıklamada Gelecek Partisi’nin ülkenin her noktasında olduğu gibi Alanya’da da son derece aktif olduğunu ve sahada etkin bir varlık gösterdiğini ifade etti. Serdaroğlu, “İlçemizde Gelecek Partisi’ne yoğun bir teveccüh var. Pandemi süreci sonrasında vatandaşlarımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla daha sık bir araya gelerek partimizi daha sık anlatma ve yakından tanıtma imkanı bulacağız.” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri