Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Alanya'da Hüseyin Tuluk'a emanet

Gelecek Partisi, Alanya'da Hüseyin Tuluk'a emanet

Kurulduğu günden bu yana her geçen gün halkın teveccühünü kazanan ve yoğun ilgi gösterilen
Gelecek Partisi hızla teşkilatlanmaya gidiyor. Gelecek Partisi Alanya Kurucu İlçe Başkanı açıklandı. Kapalı salonda yapılan toplantıya Eski Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Gelecek Partisi Antalya Kurucu İl Başkanı Beytullah DEMİR, Sarıveliler Belediye Başkanı Halil Kulak ve Alanya’nın tanınan birçok siması katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra Gelecek Partisi Antalya Kurucu İl Başkanı
Beytullah DEMİR açılış konuşmalarını yaptı. Demir konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Gelecek Partisi’nin hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini ifade edip akabinde Alanya Kurucu İlçe Başkanını açıkladı.

Demir, yapmış olduğumuz geniş katılımlı istişarelerin sonunda tüm arkadaşlarımızın kanaatlerini Hüseyin Tuluk yana kullandı ve Gelecek Partisi Alanya Kurucu İlçe Başkanımız Hüseyin Tuluk hayırlı uğurlu olsun ifadelerini kullandı.

Demir’in konuşmalarının ardından kürsüye Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Sn.Hüseyin Tuluk, gelip konuşmalarına başladı. TULUK, “Böylesi bir günde bizleri yalnız bırakmayan ve coşkumuza, heyecanımıza ortak olan kıymetli hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Değerli hemşehrilerim,aziz misafirler kıymetli yol arkadaşlarım bugün Alanyamızın siyasi, ekonomik ve toplumsal statüsünde önemli bir gün olarak tarihin şerefli sayfalarında yerini alacaktır.Bugün bizler sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli dava arkadaşlarım Gelecek Partisi olarak dürüst,adil,hakkaniyetli ve de şeffaf bir siyaset anlayışı güdeceğiz ve siyasetimizi de kadromuzu da bu minvalde dizayn edeceğiz.”

Tuluk, sözlerine şöyle devam etti: Bugün Alanya’nın Geleceğini inşa etmek için burada toplanmış bulunmaktayız ve sizler de bu tarihi güne şahitlik etmek için hakeza bizler de buradayız mesajını vermek için geldiğiniz için sizlere de şükranlarımı sunarım.
Sn.TULUK konuşmalarında Geleceğin huzurlu,güvenli,refah dolu bir ekonomi ile olacağını ve
ülkemizin,milletimizin ve memleketimizin Gelecek Güzel Olacak ilkesiyle hareket edeceğini ifade etti. Sn.TULUK’un ardından emekli Emniyet Müdürü Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Mevlüt Demir, kürsüye gelip Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem faciasında hayatını kaybeden vatandaşlara rahmet dileyip milletimizin başı sağ olsun dedi ilave ederek deprem öldürmez ihmal öldürür cümlesiyle asıl sorunun doğal afette olmadığının altını çizdi.

Mevlüt Demir, coşkulu hitabetiyle salonda bulunan ve salona sığmayan dışarı taşan heyecanı
dorukta yaşayan coşkulu kalabalığa sevgi ve saygılarını sunarak selamladı. Mevlüt Demir, “Gelecek Partisi ötekileştimek için değil birleştirmek için,kutuplaştırmak için değil kucaklamak için,ayrıştırmak için değil bütünleştirmek için yola çıktı.Gelecek Partisi yolsuzluğa,yoksulluğa ve yozlaşmaya karşı yola çıktı.Bu yolda bizlerle yol yürüyen gönlü bizimle atan tüm değerli hemşehrilerime en içten şükranlarımı sunarım” dedi.
Mevüt Demir, “Gelecek Partisi herkesin partisidir, kapımız herkese açıktır. Söylemek
isteyen sözü olan,anlatmak istediği hikayesi olan herkese kapımız açıktır ve kendilerini can kulağıyla dinleyeceğimizden de hiç kimsenin şüphesi olmasın.” diyerek sözlerini noktaladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri