Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Anadolu'yu karış karış gezmeye devam ediyor

Gelecek Partisi Anadolu’yu karış karış gezmeye devam ediyor

Pandemi süreci tedbirlerinin gevşetilmesiyle beraber teşkilatlanma, kongre ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi’nin kurucu üyeleri, genel başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye’nin dört bir yanına dağıldı.

Parti heyetleri Türkiye’nin bütün illerinden STK temsilcileri, oda başkanları, yerel basın, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek ülkenin sorunlarına ilişkin görüşlerini ve çözüm önerilerini paylaşırken Gelecek Partisi’nin projelerini de anlatma fırsatı buluyor.

Bu ziyaretler kapsamında Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu (PİK) Gençlik ve Spor Politikaları Başkanı Cuma İçten de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gelecek Partili İçten, turuna Şanlıurfa’dan başlarken ilk önce Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı’ndan başladı. Burada İl Başkanı Abdullah Yeşil tarafından karşılanan İçten, il yönetim kurulu üyeleri ve partililerle tanışma fırsatı buldu.

Resim

Kentteki yerel basın ile de bir araya gelen Cuma İçten, Taraf Medya adlı internet sitesini ve Edessa TV’yi ziyaret etti.

Resim
Resim

Şanlıurfa’daki programına meslek kuruluşları ve oda ziyaretleriyle devam eden Cuma İçten’in bir sonraki durağı Şanlıurfa Barosu oldu. Burada baroların yaşadığı sıkıntılara ilişkin görüş alışverişinde bulunan taraflar gündemdeki çoklu baro meselesiyle alakalı değerlendirmeler de yaptı.

Baro ziyaretinin ardından Şanlıurfa teşkilat mensuplarıyla beraber Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret eden Cuma İçten, burada da sıcak ilgiyle karşılanırken Oda yetkilileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. İçten, İl Başkanı Yeşil ve beraberindeki partililer daha sonra Şanlıurfa Mimarlar Odasına giderek burada da gündeme ilişkin görüş ve çözüm önerilerini paylaşma fırsatı buldu.

Resim

Cuma İçten ve Abdullah Yeşil kentteki kanaat önderleriyle de bir araya gelerek Urfa’nın sorunlarına yönelik istişarelerde bulundu. Burada da sıcak ilgiyle karşılanan İçten ve il yönetim kurulu üyeleri de misafirperverliklerinden dolayı kanaat önderlerine teşekkür etti.

Bingöl

Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu Gençlik ve Spor Politikaları Başkanı Cuma İçten’in bir sonraki durağı ise Bingöl oldu. Bingöl’de İl Başkanı Muhittin Ağırbaş ve il yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan İçten, ilk olarak yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İçten, Gelecek Partisi’nin programı ve vizyonunu anlatma fırsatı bulurken, kentin sorunlarına ilişkin partisinin çözüm önerilerini sıraladı.

Resim

Basın mensuplarıyla yaptığı toplantının ardından Bingöl İl Başkanlığına geçen İçten, burada partililerle bir araya geldi.

Resim

Cuma İçten, daha sonra beraberindeki partililerle birlikte sırasıyla Bingöl Esnaf Sanatkarlar Odası, Bingöl Şehit Gazi Aileleri Derneği, Bingöl Eğitim-Sen, Bingöl Memur-Sen, Altı Nokta Körler Derneği, esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek dernek, sendika ve vatandaşların şikayet ve taleplerini dinledi.

Resim
Resim
Resim
Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri