Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Anamur İlçe Kongresi, büyük coşkuyla yapıldı

Gelecek Partisi Anamur İlçe Kongresi, büyük coşkuyla yapıldı

Kongre çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi'nde Anamur İlçe Kongresi bugün yapıldı

Olası bir erken seçime tek başına girmek için ekim ayı içinde kongre sürecini tamamlamayı hedefleyen Gelecek Partisi’nde Anamur İlçe Kongresi bugün tamamlandı.

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte kongre sürecinin startını veren Gelecek Partisi, Anamur İlçe Kongresinin ardından 30 il ve 230 ilçe kongresini gerçekleştirmiş oldu.

Seçim Kanunu’na göre seçimlere tek başına katılabilmek için en az 41 il ve o illerin üçte biri oranındaki ilçelerde kongre sürecinin tamamlanması gerekirken Gelecek Partisi de olası bir erken seçime kendi başına girebilmek için kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bugün, Anamur İlçe Kongresini de gerçekleştiren Gelecek Partisi’nde hedef ekim ayı içinde kongre sürecini bitirerek en geç kasım ayı içinde büyük kongreyi yapmak.

Delegelerin yanı sıra çok sayıda partilinin katılım gösterdiği kongrede Mersin İl Başkanı Hamit Karış, il yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyeleri Hasan Hüseyin Bozok ve Güzin Yıldız ile Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk da hazır bulundu.

Kurucu İlçe Başkanı Hasan Şahincileroğlu, delegelerin oylarının tamamını alarak güven tazeledi ve görevini sürdürdü.Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri