Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Ankara İl Başkanı Gülnur Hayran: Tüm olumsuzluklara rağmen pes etmeden...

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Gülnur Hayran: Tüm olumsuzluklara rağmen pes etmeden devam ettik!

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Gülnur Hayran, partisinin kuruluşunun birinci yıl dönümüyle ilgili açıklamalarda bulundu

Ankara İl Başkanı Gülnur Hayran, Gelecek Partisi’nin 1. kuruluş yıl dönümüyle ilgili Medya Notu’na konuştu.

Gelecek Partisi’nin kuruluş yıl dönümüne ilişkin değerlendirmelerde bulunan Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Hayran, “Tüm olumsuzluklara rağmen pes etmeden devam ettik” dedi.

Gülnur Hayran’ın açıklamaları şöyle:

Medya karartmalarına maruz kaldık!

“Türkiye’nin hak ettiği refah, barış ve huzura erişmesi adına, birleştirici ve kapsayıcı unsurlarımızla, Kurucu Genel Başkanımız Sn. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu liderliğinde çıktığımız bu yolda 1 seneyi geride bıraktık. Partimizin kuruluşundan bu yana mücadelemizi engellemek adına büyük uğraşlar verildi. Medyada karartmalara maruz kaldık, kongrelerimiz sırasında engellemelerle karşılaştık.

Gelecek kadroları erken seçime hazırdır

Tüm bu olumsuzluklara rağmen pes etmeden devam ettik. Bugün geldiğimiz noktada Gelecek Partisi kadroları ve il teşkilatımız, yarın yapılacak bir erken seçime hazırdır. Türkiye siyasetinin yeni oyun değiştiricisi olarak bizler, Sn. Genel Başkanımızın yanında yürümeye ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda Ankara İl Teşkilatımızın kurulmasında emeği geçen ve yaptığımız çalışmalarımızda ön saflarda yer alan bütün dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve partimizin kuruluşunun 1. yılını coşkuyla kutluyorum” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri