Ana SayfaTürkiyeAbdullah Başcı'dan çok özel ziyaret! Gelecek Partisi'nin 3 Aralık'ta kalbi engellilerle birlikte...

Abdullah Başcı’dan çok özel ziyaret! Gelecek Partisi’nin 3 Aralık’ta kalbi engellilerle birlikte attı

Gelecek Partisi Ankara, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla İl Başkanlığı'nda bir program düzenledi

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi. Genel başkan yardımcısı Abdullah Başcı’nın bizzat katılıp konuşma yaptığı özel günde hasta olmasına rağmen genel başkan Ahmet Davutoğlu da programa telefonla katılmayı ihmal etmedi. Dernek ziyaretlerinde tekerlekli sandalyeler hediye edildi.

Kahvaltı ile başlayan programda Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Abdullah Başcı teşkilat mensupları ve engelliler ile bir araya gelerek engelli vatandaşların sorun ve dileklerini dinledi.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu hastalığına rağmen programa telefon bağlanmayı ihmal etmedi. Davutoğlu engelli vatandaşların her daim yanlarında olduklarını ve bütün engelleri hep birlikte aşacakları temennisinde bulundu.

İki ziyaret birden yapıldı

Program sonrası ilk ziyaret olarak Aktif Görme Engelliler Derneği Başkanı Şerafettin Hasanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret edildi.

İkinci ziyaret Ortopedik Engelliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Polat ziyaret edilerek, derneğe tekerlekli sandalyeler hediye edildi.

Özel günde neler yaşandı?

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Gülnur Hayran’ın ev sahipliği yaptığı programa, Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı, Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk, Gelecek Partisi Aile ve Sosyal Hizmetler Politika İzleme Kurulu Başkanı Seren Yıldız Öztürk ile çok sayıda partili de katıldı.

Ankara İl Başkanlığı’nda düzenlenen programa Genel Başkan Ahmet Davutoğlu da telefonla bağlanarak il başkanlığındaki programa katılan misafirleri selamladı.

Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri