Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Ankara İl Başkanlığı'ndan Mansur Yavaş'a ziyaret

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığı’ndan Mansur Yavaş’a ziyaret

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Gülnur Özkaya Hayran, beraberindeki parti heyeti ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Gülnur Özkaya Hayran, beraberindeki il yönetim kurulu üyesi Alaattin Süer, Genel Başkan Yardımcıları Feramuz Üstün, Ümit Yardım ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen ziyarette Mansur Yavaş tarafından karşılanan Gelecek Partisi heyeti, Başkan Yavaş’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederken Mansur Yavaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Resim

Gelecek Partisi Ankara il teşkilatı olarak, Ankara’nın yararına yapılacak her çalışmada Başkan Mansur Yavaş’a ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne her türlü desteği vermeyi hazır olduklarını belirten Gülnur Özkaya Hayran, “Sayın Yavaş’a ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. Ankara için çok güzel hizmetlere imza attılar. Biz de Gelecek Partisi olarak Ankara’nın yararına olacak her türlü konuda belediyemize yardım ve desteğe hazırız” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri