Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Ankara Kadın Kolları'ndan Kızılay çıkarması!

Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları’ndan Kızılay çıkarması!

Ankara İl Başkanlığına Feramuz Üstün'ün atanmasının ardından sahaya inen Gelecek Partisi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığına Feramuz Üstün’ün atanmasıyla birlikte teşkilatlanma ve saha çalışmalarında gaza basan Gelecek Partisi, Ankara’nın dört bir yanında sahaya indi.

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk, beraberindeki il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kızılay’da esnafı ziyaret etti.

Nimet Bolluk ve kadın kolları üyelerine Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Hakim Türkoğlu ile Genel Merkez Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Hakverdi Altuğ da eşlik etti.

Kızılay’da esnaf ve vatandaşın kendilerine yoğun ilgi gösterdiğini dile getiren Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk, saha çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek “Gördüğümüz ilgi bizi çok memnun etti. Esnafımızla dertleştik. Ekonomik kriz nedeniyle zor günler geçiriyorlar. Partimize ve hocamıza gerçekten büyük bir teveccüh var.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri