Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Ankara Kadın Kollarından Kongre çıkarması

Gelecek Partisi Ankara Kadın Kollarından Kongre çıkarması

Gelecek Partisi'nin 1. Olağan Kongresi büyük coşku ve binlerce partilinin katılımıyla gerçekleştirilirken Ankara Kadın Kolları da kongreye büyük ilgi gösterdi

Dün, Ankara Altınpark Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Gelecek Partisi 1. Olağan Kongresi Türkiye’nin dört bir yanından gelen teşkilat mensupları ve partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilirken Ankara Kadın Kolları da adeta gövde gösterisi yaptı.

Gelecek Partisi Ankara Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk ve il yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Ankara’nın 25 ilçesinden gelen kadın kolları üyeleri kongreye katılım sağladı.

Aralarında delegelerin ve ilçe başkanlarının da yer aldığı yaklaşık 150 kişilik grup kongre heyecanına ortak olurken Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu ile de sohbet etme fırsatı buldu.

Kongreye ilişkin kısa bir açıklama yapan Ankara Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk ise “Gönül isterdi ki burada çok daha kalabalık olalım ve Ankara teşkilatımıza mensup bütün kadınlar bugün bu coşkuyu yaşayabilseydi ancak pandemi şartları dolayısıyla katılımı sınırlı tutmak zorunda kaldık. Pandemi sonrası Ankara’daki bütün kadın üyelerimizle bir araya gelerek teşkilatımızın gücünü tam anlamıyla göstereceğiz” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri